|   |  Sabancı İnşaat Firması
Sabancı İnşaat

Sabancı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1999

  • Proje Sayısı : 1

Sabancı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sabancı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sabancı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sabancı İnşaat Hakkında

Kurumsal
Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Sabancı İnşaat kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü inşaat işleri ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

Sabancı İnşaat, kurulduğu 1999 yıllından beri inşaa ettiği bir çok projenin akabinde yeni bir yaşam vaat eden yepyeni bir projesiyle karşınızda.

Üzüm bağlarının diyarı olarak bilinen, Urla’nın en güzel köylerinden biri olan Kuşçular’da, size ömür boyu sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam vaat eden bir proje inşaa ediyoruz.

Sabancı İnşaat
Vizyonumuz,Misyonumuz,Stratejimiz

 

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

MİSYONUMUZ
Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek,her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak

STRATEJİMİZ
Sabancı İnşaat ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.

Telefon: 0232 754 3574
Fax: 0232 754 1070
Gsm: 0532 200 9932
Email: baris@sabanciinsaat.com.tr
Email: derya@sabanciinsaat.com.tr
Adres: Yelaltı Mahallesi 75. Yıl Cumhuriyet Caddesi No:56/A Urla/İzmir

Sabancı İnşaat Projeler Haritası

Sabancı İnşaat Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.