|   |  Safa İnşaat Firması
Safa İnşaat

Safa İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Safa İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Safa İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Safa İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Safa İnşaat Hakkında

Hakkımızda 

Safa İnşaat 1996 yılından beri müteahhitlik hizmetleri ve inşaat yapım işleri yapan bir aile şirketidir. 21 yıldır Konya Merkezinde onlarca projeye imza attık.

Yapımını üstlenip teslim ettiğimiz yüzlerce konut ve işyeriyle büyüyüp bugünlere geldik…

Konya’nın saygın inşaat ve müteahhitlik şirketleri arasında yerini alan Safa İnşaat, geleceğe güvenle yürümenin haklı gururunu yaşıyor.

Tecrübeli Mühendis, Mimar ve Teknik Elemanlarımızla imza attığımız projelerle hep daha ileriye gitmeyi ve büyümeyi hedefledik.

Bugün bunu başarmış olmanın onurunu yaşıyoruz…

Safa İnşaat, kalite, estetik ve sağlam temeller üzerine inşa ettiği eserlerle bir marka olmuştur. Müşteri memnuniyeti ve sağlam temeller üzerinde yükselen binalar şehrimize ve çevremize de değer katmıştır...

Safa İnşaat olarak, tecrübe, kaliteli yapı ve müşteri memnuniyetini sizinle buluşturmak için CİHANBEYLİ KONAKLARI projesiyle CİHANBEYLİ’deyiz.

Vizyon-Misyon 
   
MİSYONUMUZ

Sektörde kaliteli iş yaparak bilinir olmayı, çok reklam vererek bilinir olmaya tercih ediyoruz. Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz. Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz. Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak "gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak" olduğuna inanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmek.

Alıcısına da kazandıracak fiyat üzerinden pazarlama yaparak yatırımcılarımıza değer üretmek.Geleneksel aile değerlerini koruyarak projelerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmak.

Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyet oranımızı en yüksek seviyede tutarak markalaşma sürecini planlamak, yürütmek, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek.Tüm bunların paralelinde, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmaktır.

Projelendirme Süreci 

Proje yönetim konularından bahsederken PMI’ın hazırladığı proje yönetim fonksiyonları sıklıkla ele alınır.  Bu 9 fonksiyon alanı aynı zamanda proje yöneticisinin yetkinliği için bilmesi gereken konuları belirler.  PMI’ın hazırladığı önemli bir diğer doküman ise proje yönetim süreçleridir.  5 adet olarak tanımlanan bu süreçler proje yöneticisinin projeyi nasıl yapacağının taslak hatlarını verir.  Bir başka deyişle proje yönetiminin ana yol haritasını taslak olarak bu süreçler tanımlar.

Proje yönetim süreçleri PMI tarafından aşağıdaki şekilde tanımlanmaktadır:

Başlatma

Planlama

Uygulama

İzleme ve Kontrol

Kapatma

Organizasyonların içinde bulundukları sektörün ve kendi iş yapma kültürlerinin getirdiği şartlar nedeniyle proje yönetim süreçleri farklılık gösterebilir.  PMI’ın tanımladığı süreçler taslağı belirler, bu süreçlerin firmaya uygun olarak revize edilmesi ve kurgulanması proje yöneticisinin işidir.  Özellikle stratejik proje yönetim ofislerinin temel görevlerinden biri bu süreçlerin firmaya uyarlanmasıdır.  Aynı sektörde olan firmalar bile proje yönetim süreçlerinde farklılıklar gösterebilir.  Bir firmada başarıyla uygulanan proje yönetim sistemi diğer bir firmada aynı başarıyla uygulanamayabilir.  Bu nedenle proje yönetim süreçlerini firmaya özgün firma kültürüne uygun proje yönetim sistemlerinin tasarlanması stratejik değer kazanmaktadır.

Telefon: 0554 400 4315
Email: safainsaatemlak@gmail.com
Adres: Işıklar Mah. Turgay Sk. Naz Sit. D Blok No: 7/13 Selçuklu/KONYA

Safa İnşaat Projeler Haritası

Safa İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.