|   | 
Sağlam İnşaat

Sağlam İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1986

  • Proje Sayısı : 3

Sağlam İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sağlam İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sağlam İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sağlam İnşaat Hakkında


Hakkımızda
İnşaat sektörüne 1986 yılında başlayan Sağlam İnşaat birçok projeyi başarıyla tamamlamış, kazandığı deneyim ve birikimlerini modern çalışma metotlarıyla ve yeni inşaat teknolojileriyle birleştirerek sürekli yenilenmeye önem vermiş, yürütmekte olduğu projelerde insan ve yaşam odaklı en verimli çözümleri sunarak haklı bir güven ve saygınlık kazanmıştır.
Sağlam İnşaat, pazarlama, satış ve satış sonrasında maksimum müşteri memnuniyetini oluşturmaya devam edebilmek arzusunda ve güvenirliğini hep daim kılmak gayretindedir. Dürüstlüğünden, netliğinden ve samimiyetinden ödün vermeden en yüksek standartlarda yaşam projeleri hayata geçirmeye devam etmekte, geriye dönüp baktığında çevresine katma değer yaratan onlarca yapı, yüzlerce mutlu insan ve en önemlisi güvenilir bir marka görmenin mutluluğuyla çalışmalarına ilk günkü ruhla devam etmektedir.
 
Misyonumuz
Misyonumuz, en gelişmiş teknolojiyi ve en nitelikli iş gücünü kullanarak "Daha İyi Bir Yaşam" ilkesiyle projelendirdiğimiz ve inşaa ettiğimiz konutlarla, yeşil alanları, sosyal tesisleri ve alt yapısı ile müşterilerimizin yaşam kalitelerinin yükselmesine katkıda bulunmaktır. Güvenlik ve kaliteyi daima ön planda tutarak, daima en iyisini üreterek, koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır..
 
Vizyonumuz
Vizyonumuz, modern inşaat ve yönetim teknikleri, üstün kaliteli malzeme ve üstün nitelikli iş gücü kullanarak SAĞLAM İNŞAAT adını bir kalite simgesine dönüştürmek ve Türkiye'de kaliteli ve çağdaş projeler yaratan güvenilir bir marka olmaktır..

Tel: 0212 345 6787
Fax: 0212 603 2658
Email: info@saglamgrup.com.tr
Adres: Çobançeşme Mah. 29 Ekim Cad. Vizyonpark B3 Blk 5. Plaza K. 6 No. 89 İstanbul / Bahçelievler

Sağlam İnşaat Projeler Haritası

Sağlam İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer