|   |  Şah Gayrimenkul Yatırım Firması
Şah Gayrimenkul Yatırım

Şah Gayrimenkul Yatırım

  • Kuruluş Tarihi : 2005

  • Proje Sayısı : 1

Şah Gayrimenkul Yatırım, konut, ofis ve residence projeleri, Şah Gayrimenkul Yatırım hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şah Gayrimenkul Yatırım ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şah Gayrimenkul Yatırım Hakkında

Tarihçe

2005 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamız; özgün projelerle faaliyetlerine devam etmektedir.
Şah Gayrimenkul olarak, müşterilerimizin tercihleri, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda modern inşaat teknikleri, kaliteli malzeme ve vasıflı işgücü kullanarak, çevreye duyarlı, görsel, işlevsel ve kaliteli gayrimenkul projeleri gerçekleştiriyoruz.

Bilgi, birikimimiz, finansal ve kurumsal alt yapımız ile itibarın, güvenin ve istikrarın sembolü gayrimenkul markası olma hedefimize her geçen daha da yaklaşıyoruz.

Misyonumuz
Uzmanlığımız ve daima koruduğumuz yenilikçi anlayışımızla faaliyette bulunduğumuz her alanda en iyiye, odaklanarak, yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan, özgün konseptlerde gayrimenkul projeleri hayata geçirmek.

Vizyonumuz
Özgün projelerimizle, hem marka kimliğimizi hem de finansal kimliğimizi büyüterek gayrimenkul sektörünün gelişmesine ve prestij kazanmasına katkı sağlayan öncü firmalardan biri olmak. Çevreye, maviye, yeşile duyarlı, gelecek nesilleri düşünen, Ülkemize değer katan projeler üretmeye devam etmek.

Değerler
Var olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere duyduğu sorumluluk, günün ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçilik gibi değerlerİ içimizde benimseyerek çalışma hayatımıza yansıtıyoruz.

Saygı
İnsanlığın sahip olması gereken en önemli değerin saygı olduğunu bilinciyle hareket ediyoruz. Biz tüm çalışmalarımızda, bulunduğumuz toplumdaki bireylerin hem fiziksel hem de duygusal kişiliğine saygı gösteren, farklılıklarını hoş gören bir anlayışı benimsiyoruz.

Sorumluluk
Toplumumuzun edebi ve ahlaki çizgilerine saygı prensibiyle hareket etmekteyiz. Kamusal akla, hikmete, düşünceye, kültüre ve bilgeliğe karşı saygın duruşumuzu korurken, insanımız için doğru, yararlı ve sürdürülebilir olanı temsil eden projelere imza atmaya özen gösteriyoruz.

Yenilikçilik
Şah Gayrimenkul olarak sürekli yenilik ve gelişim için değişimi ön planda tutarak, değer ve prensiplerimizden ödün vermeden değişimi her zaman destekledik ve destekliyoruz. İmzamızı attığımız her projenin en iyi şekilde tamamlanmasını sağlayacak olan çalışanlarımız için yatırım yapıyoruz. Bugüne ve geleceğe karşı sorumluluk prensibiyle hareket eden şirketimiz, tüm iş süreçlerinde ve sosyal hayatında, çevreye duyarlılık temel prensibi ile hareket etmektedir. Bu prensip doğrultusunda sosyal sorumluluk projelerine gönüllü olarak destek veriyoruz.

Politika
Şah Gayrimenkul Bütünsel Yönetim Sistemi Politikası
Kaliteli bina ve yapı üretimi ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.
Sürekli gelişim ile sektörde öncü olmak.
Takım ruhuyla çalışanların gelişim, refah ve iş tatminini en üst düzeyde sağlamak.
Tüm kaynakları verimli kullanmak, çevresel kirlenmenin önüne geçmek için en uygun sistemleri kullanmak ve iş güvenliği yönetimi etkinliğini sürekli kılmak.
Kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği taahhütlerimizi, ilgili tüm yasal ve diğer yükümlülüklerimizi yerine getirmek ve kurum kültürü oluşturmak.
Bu büyük ailenin her bir bireyin yaptığı her işte kurumsal değerlerimize uygun davranış sergilemesini sağlamak

Telefon: 0212 637 4420
Fax: 0212 637 4804
Email: info@sahgayrimenkulyatirim.com
Adres: Keresteciler Sitesi Fatih Cad.Karadal Sok.Merter / İstanbul

Şah Gayrimenkul Yatırım Projeler Haritası

Şah Gayrimenkul Yatırım Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.