|   | 
Şahin inşaat

Şahin inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Şahin inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Şahin inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şahin inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şahin inşaat Hakkında

1999’ün Haziran ayında başlayan Türkmenistan projemiz 12 yıldır aralıksız faaliyetlerini sürdürmektedir. Diğer firmalar gibi biz de devlet bakanlıklarına ait binaların yapımını üstlenmekteyiz.

Etkin ve başarılı bir görev üstlenmemizin sebebi; kalite, hız, tecrübeli yönetim kadrosu ve görev aşkı olmuştur. Yaptığımız master iş programlarında, imalatlar, imalatların birbiriyle ilişkileri, maliyetler, süreler, işçilikler, taşeronlar, malzemeler, makinalar, teçhizatlar ve özellikle Türkiye’den temin edilen malzemelerin sevkiyat programları ana faktör olarak ele alınmıştır. Bunun yanı sıra yerel faktörler, coğrafi koşullar, coğrafi durum ve iklim koşulları ile ulaşım koşulları dikkate alınmıştır.

CPM teknikleri kullanılarak yapılan iş programının kritik aktivitelerinde, ekipman işçilik ve malzeme konularında sıkıntı çekilmemesi için şirketimizin tüm birimleriyle başarılı bir takım çalışması sonucunda gerçeğe dönüştürülmüştür. İmalatların gidişatına uygun olarak gerekli revizyonlar yapılarak, süre kalite ve maliyet optimizasyonu sağlanarak böylesine büyük çapta projelerde başarılı sonuca ulaşılmıştır.Mükemmelliği alışkanlık haline getirerek şirketimizi yeni projelere doğru yelken açmaya yönlendirmek en büyük hedefimiz olacaktır.

Tel: 0212 322 7171
Fax: 
Email: info@capitalcourtyard.com
Adres: İstanbul Caddesi Kemer Corner no: 4-5-6  Göktürk İstanbul / Eyüp

Şahin inşaat Projeler Haritası

Şahin inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer