|   | 
Şahin Mimarlık İnşaat

Şahin Mimarlık İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1983

  • Proje Sayısı : 1

Şahin Mimarlık İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Şahin Mimarlık İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şahin Mimarlık İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şahin Mimarlık İnşaat Hakkında

Firmamız, ticari faaliyetlerine 1958 yılında Ankara'da  başlamıştır.  Özel İnşaat yapımı adıyla, Yap - Sat olarak 1983 yılına kadar devam etmiştir.
1983 Yılından itibaren firmaya Mustafa ŞAHİN (mimar) ve Mutlu ŞAHİN (müteahhit)  ortak olarak katılmış olup, bu tarihten itibaren firmamızın faaliyet alanları mimarlık, mühendislik, müşavirlik, inşaat, taahhüt ve ticaret olarak genişlemiş ve firmanın gelişmesi sağlanmıştır.
 
1991 yılında bir aile şirketi olarak ŞAHİN MİMARLIK MÜHENDİSLİK  MÜŞAVİRLİK  İNŞAAT  TAAHHÜT VE TİCARET TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ resmi olarak kurulmuş ve kurumsal hale gelmiştir.
 
Kuruluş tarihinden bu zamana kadar firmamız Ankara'da toplu konut, iş merkezi ve okul yapıları olarak 70'e (yetmiş) yakın binada toplam 180.000 m2 'ye yakın inşaatın ayrıca yurt içi ve yurt dışında toplu konut, iş merkezi, hastane, okul, yurt, camii ve sosyal tesisleri olmak üzere 1000 'e (bin) yakın yapıya ait projelerin yapımını gerçekleştirmiştir.
 
Halen firmamız Mimarlık, Mühendislik, Müşavirlik, İnşaat ve Proje hizmetleri faaliyetlerine ŞAHİN MİMARLIK  MÜHENDİSLİK  MÜŞAVİRLİK  İNŞAAT  TAAHHÜT VE TİCARET  TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ adı altında devam etmektedir.

MİSYON
ŞAHİN MİMARLIK MÜHENDİSLİK  MÜŞAVİRLİK  İNŞAAT  TAAHHÜT VE TİCARET TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ olarak  gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak, modern ve estetik yaşam alanları yaratmaktır.
 
Son teknolojileri projelerine entegre etmek, Dünya Standartlarında güvenli yaşam alanları oluşturmak, müşteri beklentilerine uygun projeler üretmek, ve satış sonrası memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermek misyonuyla geleceğe uyumlu, kaliteli yaşam mekanları üretmek için çalışmaktadır.

VİZYON
Geçmişten günümüze, belirlediği hedefler doğrultusunda güven ve özveriyle ilerleyen ŞAHİN MİMARLIK MÜHENDİSLİK  MÜŞAVİRLİK  İNŞAAT  TAAHHÜT VE TİCARET TURİZM LİMİTED ŞİRKETİ  müşteri odaklı yaklaşımıyla inşaat sektöründe zirveyi hedefleyen, tüm yenilikleri takip ederek günümüzün olduğu kadar geleceğin de ihtiyaçlarına uygun projeler üreterek modern bir hayat tarzı oluşturmaktır.
 
Toplum için güvenli ve çağdaş yaşam ortamlarının oluşturulmasına ve yaşam kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlamak, inşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

İNSAN KAYNAKLARI
İletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere başvuru yapabilirsiniz. CV'leriniz veya özgeçmişlerinizİ,  İnsan Kaynakları departmanımız tarafından kayıt altına alınmaktadır.
 
Firmamızda uygun pozisyon açılması durumunda değerlendirmeye alınıp, size geri dönüş yapılacaktır.

Tel: 0312 222 7529
Fax: 0312 222 7532
Email: info@sahinmimarlik.com.tr
Adres: Bişkek Caddesi 71. Sok. No: 23/1  Emek Ankara / Çankaya

Şahin Mimarlık İnşaat Projeler Haritası

Şahin Mimarlık İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer