|   |  Sait Zorlu inşaat Firması
Sait Zorlu inşaat

Sait Zorlu inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 2

Sait Zorlu inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sait Zorlu inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sait Zorlu inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sait Zorlu inşaat Hakkında

KURUMSAL

Sait Zorlu İnşaat ve Zorlusan Mühendislik 1993 yılında kuruldu ve o günden beri aralıksız olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Öncelikli olarak Bursa'da en güzel ve fonksiyonel projeleri faaliyete geçirerek hizmet vermektedir. Şimdiye kadar onlarca bina ve yüzlerce daire bitmiş ve teslim edilmiştir. Dairelerimizin herbiri estetik ve fonksiyonel bir anlayışla tasarlanarak inşa edilmektedir. Zemin etüdleri yapılarak, gerekli jeofizik ve jeoteknik çalışmaların sonucunda temel sistemi ve statik hesapları yapılmaktadır. Yapılan tüm bu uygulamalar yapı denetim firmalarımız tarafından denetlenmektedir.

İnşaat aşamasında farklı hizmet seçenekleri ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Yapıların inşaatını tamamlayan ve satışını gerçekleştiren Sait Zorlu inşaat Bursa'da nitelikli konut üreten büyük inşaat şirketlerinden biridir.

Bütün projelerde maksimum kaliteyi ön plana çıkaran Sait Zorlu İnşaat, ev sahiplerinin konforlu ve huzur dolu bir mekanlarda yaşamlarını sürdürmelerini öncelikli olarak hedeflemektedir.

Sait Zorlu İnşaat, tüm faaliyetlerini kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği politikası ile uyumlu şekilde gerçekleştirmektedir.

Sait Zorlu İnşaat olarak bu yolculuğunda;

Tüm faaliyetlerini yasal mevzuatlara uygun olarak yerine getirip müşterilerine kaliteli ve güvenilir ürünler sunmayı, Müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırıcı sistemler kurmayı ve geliştirmeyi, Müteahhitleri, tedarikçileri ve çalışanlarının kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği standartlarını yükseltecek gerekli faaliyetleri yapmayı, İş sağlığı ve güvenliği kazaları ve çevresel riskleri kaynağında yok etmeye yönelik gerekli tedbirleri almayı, Sürekli gözden geçirmeyi ve iyileştirmeyi, Doğal kaynak tüketimini azaltacak gerekli tedbirler almayı, Geri kazanım ve yeniden değerlendirme imkânı olan malzemeler kullanmaya özen göstererek atık miktarını azaltmayı, Geri kazanımı olmayan atıkları çevreye zarar vermeden bertaraf etmeyi Eğitim, denetim ve teşviklerle; kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği performansımızı sürekli geliştirmeyi, Taahhüt ederiz.

Taahhüdümüzün mümkün olan en fazla kişiye ulaşmasını ve tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmesini sağlamak yönetimimizin her zaman birinci görevi olacaktır.

 

VİZYON - MİSYON

Vizyonumuz

1993 yılından beri kaliteli , sağlam, estetik, fonksiyonel binalar yapan Sait Zorlu İnşaat, her geçen gün daha da büyüyerek bu başarılı yolculuğuna devam edecektir. Vizyonumuz; kaliteden taviz vermeden, yaşam merkezlerinde yaptığımız binalarla, mutlu ve iyi standartlarda aile ve iş yaşamı sunmaya devam etmektir. Yaptığımız proje ve inşaatlar genelde şehrin merkezi yerlerinde olmaktadır. İnşaatlarımız kısa sürede bitirilmekte ve satışa sunularak yeni ve gerçek sahiplerine teslim edilmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz; merkezi alanlarda, doğru projelerle, iyi yapılar yapıp, zamanında ve kısa sürede tam bitmiş olarak teslimatını gerçekleştirmek ve alıcıların memnun kalmasını sağlamaktır. Bugüne kadar teslim ettiğimiz binalar, daireler, iş merkezleri en büyük referansımızdır. Bundan sonra bu çizgimizden sapmadan daha da iyiye götürerek iş yolculuğumuza devam etmek öncelikli prensibimizdir.

Tel: 444 7 506
Fax: 0224 453 3310
Email: info@zorlusan.com.tr
Adres: Millet Mahallesi. Vatan Caddesi Üzeri. Zorlupark Evleri Altı. Yıldırım / Bursa

Sait Zorlu inşaat Projeler Haritası

Sait Zorlu inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.