|   |  Şal inşaat Firması
Şal inşaat

Şal inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1979

  • Proje Sayısı : 1

Şal inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Şal inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şal inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şal inşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

 

 

1960'lı yıllarda Adana'da tuğla imalatı ile faaliyete başlayan aile şirketimiz, 1970 yılında hafriyat işleri üstlenmeye başlamıştır. 1979yılında Şahin ve Muzaffer KALO tarafından inşaat taahhüt işleri gerçekleştirmek üzere ŞAL İnşaat ve Ticaret Kollektif Şirketi kurulmuştur. Geçen 29 yıl içerisinde firmamız kalite ve hızı prensip edinerek üstlendiği projeleri süresinden önce başarı ile tamamlayarak inşaat sektöründe ilerlemesini devam ettirmiştir.

 

 

Yıl 2005'e gelindiğinde ortaklıklarımızla birlikte 500 kişiye ulaşan çalışan sayısı ile inşaat, hafriyat, ithalat, tarım, tekstil ve fabrika montajı yapan şirketleri ile birçok sektörde hizmet vermektedir. Temel felsefemiz kaliteli üretim, güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerimiz ve ortaklarımız ile aramızdaki ilişkilerimizi ortak fayda sağlayacak şekilde ilerletmektir.
Şal İnşaat 1983 yılında; inşaat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Faliyet alanları; inşaat, alt yapı, üst yapı, taş ocağı (agrega) işletmeciği, hazır beton, yüksek kalitede tesis inşaatı ve rekrasyon düzenleme alanları, kapalı - açık olimpik yüzme havuz inşaatları, arıtma tesisleri, çelik konstrüksyon imalatlarıdır. Kendini kanıtlamış olan şirket, uluslararası standart kalite anlayışını (TSE EN ISO 9001 : 2000) belgesini alarak pekiştirmiştir.
 
VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

MİSYONUMUZ
Birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Tel: 0322 459 4343
Fax: 0322 457 8230
Email: info@salinsaat.com
Adres: Cemalpaşa Mahallesi, Toros Caddesi, Sular Apt. Asma Kat Adana / Seyhan

Şal inşaat Projeler Haritası

Şal inşaat Projeleri

Şal inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.