|   |  Salihoğulları İnşaat Firması
Salihoğulları İnşaat

Salihoğulları İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Salihoğulları İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Salihoğulları İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Salihoğulları İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Salihoğulları İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Salihoğulları İnş. Tic. Ltd. Şti Yönetim kurulu başkanımız Lütfi Fani önderliğinde 1994 yılında Salihoğulları İnşaat Ltd. Şti olarak kurulmuştur. Salihoğulları inşaat kurulduğu ilk yıllarda inşaat sektörüne genel müteahitlik hizmetleri ve taahüt işleri ile hizmet vermiştir.

Daha sonraki yıllarda büyük çoğunluğu taahüt işlerini yüklenici sıfatıyla olmak koşulu ile yaklaşık 400.000m2. yakın inşaat alanı tamamlamıştır. Değişik büyüklükte ve farklı fonksiyonlara sahip yaklaşık 30 proje istenilen zamanda ve kalitede işverenlere teslim edilmiştir. Tamamlanan büyüklü -küçüklü projeler ağırlıklı olarak KOOPERATİF BİNALARI-FABRİKA BİNALARI-ÖZEL KONUT VE YAPSAT İŞLERİ projeleridir.

2003 yılının sonunda ise gelişen inşaat sektöründe hak ettiği yeri almakta kararlı olan Salihoğulları inşaat yeniden yapılanarak ve bünyesine konusunda uzman profesyonel takım çalışmasına yatkın, çağdaş ve analitik düşünceye sahip bir ekip ile Salihoğulları İnş Tic. Ltd. Şti. olarak sektördeki yerini alma konusundaki kararlılığında ilk adımını attı.

Halen Lütfi Fani önderliğinde çalışmalarına, sorumluluk bilinci, dürüstlük ilkesi, yenilikçi düşünceye açık, konusunda uzman teknik kadro, araştırmacı kimliği,ekonomik ve çağdaş yaşam standartlarına uygun projelerle üstlenmiş olduğu sorumluluğu yerine getirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Telefon: 0312 244 6737
Fax: 0312 244 4942
Email: lutfi_sivas@hotmail.com
Adres: Alsancak Mah. Keskin Cad. No: 26/A Etimesgut/ANKARA

Salihoğulları İnşaat Projeler Haritası

Salihoğulları İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.