|   |  Sami Pekdemir Kimdir?
Sami Pekdemir

Sami Pekdemir

  • Adı : Sami

  • Soyadı : Pekdemir

  • Şirket : Pekdemir inşaat

  • Kategori : Yönetim Kurulu Başkanı

  • Doğum Tarihi : 1948

  • Pozisyon : Yönetim Kurulu Başkanı

  • Faaliyet Alanları : İnşaat

Sami Pekdemir Biyografisi

Sami Pekdemir, 1948 yılında Gümüşhane’de doğmuştur. Babası o doğmadan dört yıl önce, 1944 yılında Pekdemir İnşaat şirketini kurmuş. Ancak memlekette işsizlik olunca, diğer birçok ailenin yaptığı gibi göç etmişler ve Kocaeli’ye yerleşmişler. Sami Pekdemir, daha küçük yaşlardan itibaren babasının yanında çalışmaya başlamış. Daha sonra da işlerin başına geçmiş. Bugünlerde babasından aldığı bayrağı oğlu Mert’e devretmiş durumda.

Pekdemir İnşaat şirketi, ülkemizin köklü şirketlerinden biridir. Yetmiş yılı bulan geçmişi ile ara vermeden yürüttüğü faaliyetleri ile, ülkemizin birçok yerinde sayısız örnek yapıya imza atmıştır. Her işinde de kusursuzluk temel ilkeleri olmuştur. Sami Pekdemir, şirketi sadece Kocaeli’nin değil bütün ülkenin sayılı firmaları arasına getirmiştir. Pekdemir İnşaat demek, hala güven ve istikrar demektir. Bu güveni oluşturmak ve bu istikrarı sağlamak için Sami Pekdemir çok çalışmış, çok çabalamış ve yaptığı bütün işleri zamanında ve sorunsuz teslim etmiştir.

Neticede İsmail Pekdemir’in başlattığı inşaat işleri, sonraki kuşaklar tarafından da devam ettirilmiş ve bugünlere gelinmiştir. Bu yapılar arasında konutlar, resmi yapılar, işyerleri, köprüler, iskeleler, gölet ve dere ıslah çalışmaları ve restorasyon işleri gibi her türlü inşaat işi bulunmaktadır.

Bugün profesyonel ve kurumsal bir yönetim anlayışı ile hareket eden Pekdemir İnşaat şirketi, kaliteden ödün vermeden iş yapma ve işi zamanında teslim etme ilkelerini devam ettirmektedir. Geçmişden aldığı güç ve donanımlı alt yapı, teknik personel ve güçlü iş ortakları ile geleceği inşa etmeye çalışmaktadır.

Sami Pekdemir, Pekdemir İnşaat şirketinin çalışma esaslarını şöyle açıklıyor: Önce arsa ve gayrimenkul fikirleri oluşur. Gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. Finansmanın sağlanır. Proje hazırlanır ve pazarlama çalışmaları ve satış faaliyetleri başlar. Bu arada eş zamanlı olarak inşaata başlanır. Tüm bu süreç boyunca birçok açıdan uzman firmalar ile çalışılır.

Üç nesilden beri gelen bütün bu faaliyetlerin belgeleri, bilgileri, araç ve gereçleri özenle saklamaktadır. Geçmişine duyduğu saygı ile bunları saklayan ve bir müze yaratan sektördeki az sayıdaki şirketlerden biridir.

Sami Pekdemir, şirketin değerleri olarak, dürüstlük, yenilikçi yaklaşım, sürekli öğrenme ve gelişim, müşteri odaklılık, takım çalışması, sağlık ve güvenliği gösteriyor.

Pekdemir İnşaat şirketinin son projesi, Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olan Evimiz Kocaeli projesidir. Bu proje Pekdemir İnşaat şirketinin 70. yıl gurur projesi olarak kabul ediliyor. Sami Pekdemir, yine kaliteden ödün vermeden ve zamanında teslim ilkesi ile bu çalışmayı sürdürmektedir.

Pekdemir inşaat Projeleri

© Copyright 2018 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.