|   |  Sampaş Firması
Sampaş

Sampaş

 • Kuruluş Tarihi : 1981

 • Proje Sayısı : 0

Sampaş, konut, ofis ve residence projeleri, Sampaş hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sampaş ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sampaş Hakkında

*Sampaş A.Ş. Tarihçesi Hakkında

SAMPAŞ A.Ş. kurulduğu günden bugüne sunduğu etkili ve yenilikçi bilgi teknolojileri çözümleriyle, belediyelerinin artan bilişim ihtiyaçlarını karşılamakta ve bu surette vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için çalışmaktadır. ISO9001, ISO20000, ISO27001 kalite belgelerine sahip olan SAMPAŞ A.Ş. ayrıca Avrupa Teknoloji Platformu (NESSI) ve Avrupa Birliği’nin Euro Cities girişiminin bir parçası olan Bilgi Toplumu Grubu üyesidir. SAMPAŞ yazılım geliştirme yöntemleri konusunda uzun bir zamandır yapmakta olduğu eğitim yatırımları ve kalite iyileştirmeleri ile yakın bir süre önce CMMi 3 olgunluk seviyesine yükseltilmiştir.

SAMPAŞ Bilişim ve İletişim Sistemleri 7 Şubat 1981 tarihinde Adana’da kurulmuştur. Şirket, kurulduğu yıldan itibaren yerel yönetimlere bilişim sektörü dikey pazarında destek hizmetleri vermiş, bu anlamda yazılım geliştirme işini de Türkiye’de başlatan ilk firma olmuştur. 1988 yılında Türkiye’de dördüncü kuşak programlama dili kullanarak yazılım üreten ilk kuruluş olma özelliğine de sahip olan SAMPAŞ, bugüne kadar 20.000’in üzerinde işletmen ve operatöre konusunda sayısız eğitim vermiştir.

SAMPAŞ bugün yerel yönetimlere; yazılım tasarımından kuruluma, eğitimden işletime, bakım ve destek servislerinden danışmanlığa kadar birçok yüksek katma değerli hizmet sunmaktadır. Yaygın bir coğrafyaya kaliteli hizmet sağlayabilmek için İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’da dört organizasyona sahip şirket, modern ARGE departmanı ile müşterilerine uluslararası standartlarda servis sağlamaktadır.

SAMPAŞ halihazırda sürdürmekte olduğu ulusal ve uluslararası stratejik ortaklıkları ile belediyelere ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda bilgi teknolojileri çözümleri sunmaktadır. Donanım ve yazılım hizmetlerinin yanı sıra, destek hizmetleri konusunda da sahip olduğu 30 yılı aşkın birikim ve tecrübe ile geleceğin ihtiyaçlarını planlamak ve uygulamak üzere kurulan modern "SAMPAŞ ARGE MERKEZİ" SAMPAŞ’ın sektörde sahip olduğu lider konumunun güvencesi niteliğindedir.

*Sampaş A.Ş. Residence Projeleri

Yeni Kore Şehitleri

*Sampaş A.Ş. İletişim Bilgileri

Adres: Çubuklu Mah. Orhan Veli Kanık Cad. Yakut Sok. Eryılmaz Plaza No: 3 K: 4 34810 Kavacık Beykoz İSTANBUL

Telefon: +90 (216) 681 60 00

Faks: +90 (850) 202 63 27

 

E-Posta: info@sampas.com.tr 

www.sampas.com.tr/

Tel: 0216 681 6000
Fax: 0850 202 6327
Email: info@sampas.com.tr
Adres: Çubuklu Mah. Orhan Veli Kanık Cad. Yakut Sok. Eryılmaz Plaza No: 3 K: 4 34810 İstanbul / Beykoz

Sampaş Projeler Haritası

Sampaş Projeleri

Sampaş Haberleri

 • Sampaş'a Ödül!
  Sampaş

  Sampaş'a Ödül!

  İspanya’nın Barcelona kentinde18-20 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen Dünya Akıllı Kentler Fuarı ve Kongresi (Smart City Expo 2014)’nde düzenlenen Dünya ...

 • Dünya Akıllı Kentler Fuarı'ndan Sampaş'a Ödül!
  Sampaş

  Dünya Akıllı Kentler Fuarı'ndan Sampaş'a Ödül!

  İspanya’nın Barcelona kentinde18-20 Kasım 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen Dünya Akıllı Kentler Fuarı ve Kongresi (Smart City Expo 2014)’nde düzenlenen Dünya Akıllı Kentler Ödülleri’nin “En Ba...

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.