|   | 

Samsun'da Basketbol Sahası Olan Konut Projeleri

Samsun'da Basketbol Sahası Olan Konut Projeleri

Samsun'da Basketbol Sahası Olan Konut Projeleri

 

Günümüzde eğitim ve öğretimin, hayatın tümünde kesintisiz olarak devam ettiği göz önüne alındığında, öğrenmede mekânlarının sadece dersliklerle sınırlı olmadığı bilinmektedir. Özellikle çocukların ve gençlerin zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişmelerine katkı sağlayan sosyal mekânlar olarak okul bahçeleri, yeşil alanlar ve açık spor tesisleri ilk akla gelenlerdir.

Bu durumu göz ardı etmeyenler konut tercihlerinde voleybol, basketbol, mini futbol sahası gibi sosyal aktivite alanları olan konut projelerini tercih ediyorlar.

Doğru konut projesinin tercihi için Samsun'da Basketbol sahası olan satılık konut projelerini liste haline getirdik.

-Samsun'da Basketbol sahası olan konut projeleri “Samsun'da Basketbol Sahası Olan Konut Projeleri” sayfanın üst tarafında listelenmiştir.

- “Samsun'da Basketbol Sahası Olan Konut Projeleri” listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.


Samsun'da Basketbol Sahası Olan Konut Projeleri Haritası

 • Alega Sitesi
  Hün-er İnşaat

  Alega Sitesi

  Alega Sitesi 6926m² Alan Üzerine Kurulmaktadır. 1389m² Bina Oturum Alanı ve %80 Yeşil Alana Sahip Alega Sitesi 3 Blokta Toplam 87 Da...

 • Elma Kent Loft
  Elma Kent İnşaat

  Elma Kent Loft

  Yaptığı yatırımlar, güvenli ve estetik ko nut projeleri ile sektörün öncülerinden Elmakent İnşaattan yepyeni bir proje. Samsun ...

  daha fazla yükle

  © Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

  footer