|   |   | 

Samsung Saate Sim Kart Sokuyor!

Wall Street Journal'in duyumuna göre, Samsung ilgi gören akıllı saati Gear'ın yeni modellerine SIM kart eklemeyi planlıyor.

Samsung Saate Sim Kart Sokuyor!

Kol saatinin aynı zamanda minik bir telefon olarak da kullanılabilmesini isteyen Samsung, böylece Gear'in, sıradan bir telefonun yapabildiği her şeyi yapabilmesini sağlayacak. Aynı zamanda bir kalp monitörü olarak da çalışacak olan yeni nesil Gear'in, benzer özelliklere sahip olacağı tahmin edilen Apple'ın iWatch'ına rakip olarak tasarlandığı da tahmin ediliyor.

Samsung'un yeni akıllı saat / telefonunun, yine Samsung'a ait olan Tizen işletim sistemini kullanacağı söyleniyor. Böylece Samsung, Android ekosistemi dışında bir ürün daha geliştirmiş olacak. Samsung'un Tizen'e yaptığı büyük yatırım düşünüldüğünde, çok da şaşırtıcı bir durum olmasa gerek...

Bu bilgi, güvenilir kaynaklardan gelmiş olsa da, Samsung henüz resmi bir açıklama yapmış değil ve konu tamamen bir dedikodu olarak kabul ediliyor. Yine de Apple'ın bu yıl duyurması beklenen iWatch'ına karşı Samsung'un da daha güçlü ve sansasyonel bir Gear ile ortaya çıkması hiç sürpriz olmayacak. Hürriyet

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer