|   |   |  Sanayinin Modern Geleceği

Sanayinin Modern Geleceği

İstanbul'da Sanayinin, Endüstrinin ve Ticaretin YeniAdresi Modern Sanayi Merkezi Esenyurt’ta Yükseliyor.

Sanayinin Modern Geleceği

Tüm detayları kazanç odaklı planlanan Modern Sanayi Merkezi Esenyurt’ta yükseliyor. Plazaları aratmayan modern mimarisi, kesintisiz üretim için düşünülmüş benzersiz özellikleri, kazandıran gerçek yatırım fırsatı ile Modern Sanayi Merkezi sanayi ve ticaretin modern geleceği olmak için hazır.

Alzamil - Etiman - Haliç SanayiKooperatifi işbirliği ile hayata geçirilen ve inşaatının %80’i tamamlanan proje; iş yerini taşımak isteyen, yeni iş yeri açmayı hedefleyen üreticilerin yanı sıra yüksek tonajlı depolama alanına ihtiyaç duyan lojistik firmaları ve yerli-yabancı yatırımcı için de gerçek bir cazibe merkezi.

Modern Sanayi Merkezi, 7m tavan yüksekliği, 13,5m yol genişliği, her yönden tır girişine imkân veren rampaları, yüksek tonajda depolamaya elverişli depolama teknolojisine sahip altyapısı ve ihtiyaca göre ayarlanabilir elektrik altyapısı gibi fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra kolay ödeme planları, benzersiz lokasyonu ve yüksek kira getirisi ile de kazanç odaklı bir proje...  

28 dönüm arazi üzerinde 110.000 m2kapalı alan olarak inşa edilen ve 76.000 m2 kullanım alanına sahip proje, 200 m2’den 13.000 m2’ye her ihtiyaca uygun modüler depolama, sanayi ve üretim alanlarına sahip... 

79 bağımsız bölümden oluşan projenin %40'ı şimdiden satıldı. Sınırlı sayıdaki depo ve iş yeri alanlarını, özel ödeme planlarıyla almak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor. 

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Ağustos ayında 170 bin 408 konut satıldı
  Ağustos ayında 170 bin 408 konut satıldı

  TÜİK Ağustos 2020 istatistiklerin göre; Türkiye'de 2020 Ağustos ayında 170 bin 408 konut satıldı. Türkiye genelinde konut satışları 2020 Ağustos ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %54,2 artarak 170 bin 408 oldu.

 • BAŞAKŞEHİR’E “V MALL YAŞAM MERKEZİ” GELİYOR
  BAŞAKŞEHİR’E “V MALL YAŞAM MERKEZİ” GELİYOR

  İsra Holding çatısı altında faaliyet gösteren, 272,25 milyon mevcut sermayeli V Mall İnşaat A.Ş’nin genel kurul toplantısı holding merkez ofiste gerçekleşti. Ticaret Bakanlığı Temsilcisi ve Divan heyetinin yanı sıra ortakların iştirak ettiği genel kurulda “V Mall Yaşam Merkezi” projesinin başlatılması ve geliştirilmesine yönelik konular ele alındı.

 • Konutta tarihi rekor
  Konutta tarihi rekor

  Türkiye genelinde konut satışları 2020 Temmuz ayında da yükselişini sürdürdü. TÜİK verilerine göre konut satışları, bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 124,3 artarak 229 bin 357 oldu. 2020’nin ilk yarısında yüzde 40,aylık bazda ise yüzde 20 oranında artış yaşandı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.