|   |  Sapanlar Yapı Firması
Sapanlar Yapı

Sapanlar Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

Sapanlar Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Sapanlar Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sapanlar Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sapanlar Yapı Hakkında

Hakkımızda

1980 yılında inşaat sektöründe hizmet vermeye başlayan Sapanlar Yapı, İstanbul’un farklı bölgelerine konumlandırdığı birçok projeyle kazancı ve konforu müşterilerine sunmuştur.
 
Yenilikçi vizyonu ve proaktif bakış açısıyla projeleri çağdaş yatırım fırsatlarına dönüştüren Sapanlar Yapı, her zaman ihtiyaçları ön gören ve karşılayan projelere hayat vermiştir.
 
Projelerinde teknoloji, lüks ve konforu birleştiren; müşteri memnuniyeti ve beklentilerini en ön planda tutan Sapanlar Yapı, ortaya çıkardığı tüm çalışmalarında sadece bir konut değil, kazançlı ve kaliteli yaşam alanları oluşturmuştur.
 
Vizyon
Sapanlar Yapı olarak; elde ettiğimiz güven duyulan marka imajımızı daha çok kişiye ve ülkeye ulaştırarak yurt içi ve yurt dışında kendimizi göstermek, yapı sektöründe önde gelen markalardan biri olmak öncelikli vizyonumuzu oluşturmaktadır.
 
Misyon
Farklılık yaratacak projelere imza atarak yatırımcıya hem kaliteli yaşam alanları hem de kazançlı yatırım fırsatları sunmak öncelikli misyonumuzdur.
 
Yarar sağlayan projelerle, kalite odaklı yaşam alanlarını daha çok kişiye ulaştırmak, bunu yaparken de ihtiyaç duyulanı beklentilerle harmanlamak önceliklerimiz arasındadır.
 
Başkanın Mesajı
Yaşam alanlarını kusursuz hale getirmek adına her dönem büyük çalışmalara imza atılmış, yeni yaşam alanları oluştururken estetik dokunuşlar ve ergonomik tasarımlar ön planda tutulmuştur.
 
İşte bizler de yapı sektöründe hizmet vermeye başladığımız günden beri bu kriterlere dikkat etmekte, ihtiyaçları beklentilerle harmanlayarak işlevsel projeler ortaya çıkarmaktayız.
Sapanlar Yapı olarak kendimizi yenileyerek ilerlediğimiz yapı sektöründe bugünkü başarımızı kurduğumuz güven ilişkisine borçluyuz. Köklü geçmişimizin sorumluluğunda imza attığımız her çalışmamızda aynı dikkat ve hevesi taşıyor, müşterilerimizin bize olan inancını yılmadan, yorulmadan korumaya devam ediyoruz.
 
Çalışma prensiplerimiz ışığında dün olduğu gibi bugün ve yarın da öz kaynaklarımızla oluşturduğumuz projelere devam edeceğimizin mutluluğunu sizinle paylaşıyor, herkese kaliteli yaşam alanları sunmak adına  gerekli katkıyı yapmayı sürdüreceğimizin sözünü sizlere veriyoruz.
 
Güvenlik Politikası
Kaliteli ve eksiksiz hizmet vermek adına imzamızı attığımız her çalışmamızda mesleki güvenlik, iş ve işçi güvenliği istisnasız önceliklerimiz arasındadır.
 
Sapanlar Yapı olarak yasal mevzuatta yer alan her türlü ulusal ve uluslararası güvenlik önlemini almaktayız.
 
Yerine getirdiğimiz yasal gereklilikler dışında iş ve işçi güvenliğini sağlamak adına tüm çalışanlarımıza aralıklarla eğitimler vermekte, konunun önemini ve gerekliliğini maksimum düzeyde değerlendirmekteyiz.

Kalite ve Çevre Politikası
Sapanlar Yapı olarak kalite kavramını en geniş çerçevesiyle ele almaktayız. Ortaya çıkardığımız yaşam alanlarının ekonomik, çevreci, modern ve ihtiyaçlara yönelik olması öncelikli kriterlerimizi oluşturmaktadır. Geleceğin projelerine hayat verirken her türlü ulusal ve uluslararası yönetmeliğe uymakta

çevre hassasiyetini göz önünde bulundurmaktayız. Kanuni ve vicdani mevzuatlara uygun hareket ettiğimiz projelerimizde; malzeme seçiminden sektörel gelişimin takibine, teknoloji entegrasyonundan çalışan eğitimine kadar her konuda titizlikle çalışmaktayız.

Tel: 0212 662 0088
Fax: 0212 662 0088
Email: info@sapanlaryapi.com
Adres: Şenlikköy Mah. Hatboyu Cad. Kırserdar Sk. No: 37-2 Ülkü Apt İstanbul / Bakırköy

Sapanlar Yapı Projeler Haritası

Sapanlar Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.