|   |  Saray Grup Firması
Saray Grup

Saray Grup

 • Kuruluş Tarihi : 1980

 • Proje Sayısı : 2

Saray Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Saray Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Saray Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Saray Grup Hakkında

Hakkımızda

Saray Alüminyum A.Ş. 30 seneyi aşkın deneyimiyle giydirme cephe ve kapı pencere sistemleri, alüminyum kompozit panel, kış bahçeleri, güneş kırıcılar ve solar sistemler gibi mimari uygulamalarla ilgili üretim yapan; boya, kaplama, eloksal, ekstrüzyon, biyet döküm, levha boyama ve kompoze levha üretim tesislerini de bünyesinde bulunduran tam entegre bir kuruluştur.
Üretiminin %60' ini Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya'ya ihraç etmekte olan Saray; İstanbul Güneşli ve Tekirdağ Çerkezköy' de, toplam 89.000 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır.
Ürünlerimiz ISO 9001, TSE, QUALICOAT, QUOLANOAD, GOST-R, IFT ROSENHEIM kalite belgelerine sahiptir.
Ayrıca Saray Alüminyum A.Ş. Proje ve AR-GE departmanlarıyla; Mimari Ofislere ve Yapı Yatırımcılarına cephe tasarımından, uygulamasına kadar tüm aşamalarda teknik destek vermekle birlikte çok katlı ve nitelikli yapılar için özel cephe çözümleri sunmaktadır.
 
Kalite Politikası

Firmamızda, ISO 9001:2000 standardının gereklerini yerine getiren ve diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanan ve geliştirilen müşteri ihtiyaçlarını yerine getiren etkili ve yeterli bir Kalite Sistemi kurulmuş olup ISO 9001 Kalite Güvence Belgemiz bulunmaktadır. Böylece firmamız,
Bütün faaliyetlerini müşterilerinin memnuniyeti için yoğunlaştırmayı,
Müşterilerine sağladığı ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi,
Ürünleri zamanında teslim etmeyi,
İsraf ve ziyanı ortadan kaldırarak ürünlerini ve hizmetlerini, en düşük maliyetle üretmeyi,
Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürün üretmeyi esas olarak benimsemiştir.
 
Çevre

Saraygrup, çevresel sorumluluklarının bilincinde; ürünün gerçekleştirilmesinden sevkiyata kadar geçen tüm aşamalarda, faaliyetlerinin çevre boyut ve etkilerini belirlemek ve bu boyutların ortaya çıkmasını önlemek amacıyla yöntemler uygulamaktadır. Saraygrup tüm faaliyetlerinin çevre kirliliğine neden olmaksızın yürütülmesi konusunda hassasiyet göstermektedir. Bu amaçla;
Çevre ile ilgili tüm mevzuatlara uymayı,
Doğal kaynakları optimum düzeyde kullanmayı,
Kullanılan hammadde ve yardımcı maddelerde çevre kriterlerine uymayı,
Kirliliğin önlenmesini, atıkların azaltılmasını ve maksimum geri dönüşümünü sağlamayı,
Çalışanlarını çevre konusunda vereceği eğitimlerle bilinçlendirmeyi,
Yeni yatırımlarda çevre faktörünü göz önünde bulundurmayı,
ilke edinmiştir.
 
Toplamda Kalite Yönetimi
Saray Alüminyum'un Kalite Güvence Sistemi, müşteri memnuniyetinin teminatıdır. Saray Alüminyum kullandığı ham maddeden, üretim proseslerinde ki titiz kalite kontrol aşamaları ile sadece bugün için değil 10 sene sonrasında da için müşteri memnuniyetinin var olmasını hedeflemiştir.
ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi:
'Kalite', bizim için boş bir slogan değildir. Kalitemiz, ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi ile belgelenmiş olup, tasarımdan ürünün adres teslim edilmesine kadar tüm aşamalar gerek firma içi gerekse ISO 9001 Belgelendirme kuruluşunun düzenli denetimi ve gözetimi altındadır.
QUALICOAT: Alüminyum Boyanmasında Üstün Kalite Markası
Boyalı profil için kullandığımız boyadan, boyama öncesi yüzey hazırlama prosesinde kullanılan kimyasallara kadar tüm boyama prosesi alüminyum profil üzerindeki boya tabakasının fiziksel ve kimyasal özellikler, Avrupa QUALICOAT Spesifikasyonun güvencesi altındadır. Böylece, ürünün kullanım ömrü, UV-dayanımı, harici etkilere ve UV etkilerine karşı dayanımı, renk solmazlığı gibi önemli özellikler, Avrupa QUALICOA Belgesinin güvencesine sahiptir.
QUALANOD: Alüminyum Eloksal Kaplamadan Üstün Kalite Markası
Profillerimizin eloksal kaplama prosesinde kullanılan kimyasallardan eloksal tabakasının fiziksel ve kimyasal özelliklerine kadar tüm eloksal prosesi Avrupa QUALANOD Spesifikasyonun güvencesi altındadır. Böylece, ürünün kullanım ömrü, UV-dayanımı, harici etkilere ve UV etkilerine karşı dayanımı, renk solmazlığı gibi önemli özellikler, Avrupa QUALANOD Belgesi'nin güvencesine sahiptir.
 
SARAY Ar-Ge Data

SARAY Ar-Ge
Saray Arge, Saray Alüminyumun tüm mimari sistemlerini tasarlayıp bunları test edem bir birimdir. Sarayın tüm tasarımları bünyesinde bulunan uzman mimarlarla tasarlanmaktadır.
Yapılan yeni tasarımla yine bu deneyimli ekip tarafından testlere tabii tutulur. Bu testler basınçlı hava, tazyikli su testi, mekanik test ve yaşlandırma testinden oluşur.
Basınçlı Hava ve Tazyikli Su Test Unitesi
Bu unite de tasarımı yapılan sistemler basınçlı hava ve su testine tabii tutulup. Doğada oluşabilecek en kötü şartlar sağlanır ve bu şartlarda sistemler test edilir.
Mekanik Test
Bu ünite de açılan pencereler defalarca kapanıp açılarak sistemin testi yapılır.
Yaşlandırma Testi
Bu ünite de profillerin yıllar sonra UV ışınları sonucu ne kadar sapma yaptığı test edilir.
SARAY Data
Kapı, pencere ve giydirme cephe çizimlerini kolayca tasarlayabileceğimiz çok yönlü bir üretim, çizim ve konstrüksiyon programıdır.
SARAY-DATA ile tasarımı yapılan projelerin sipariş bilgileri maliyet çalışmaları, teklifleri sarf malzeme listeleri, optimize edilmiş kesim listeleri, konsept ve imalat çizimleri CNC makinelere aktarım verileri gibi üretim öncesi ve esnasındaki faaliyetler de tamamlanmış olur.
SARAY-DATA ile zamandan tasarruf sağlanır.
 
Kariyer

30 yılı aşkın deneyimiyle sektörünün en güçlü kuruluşlarından biri olmayı başaran Saray Alüminyum A.Ş. bünyesinde kariyerinize yön vermek için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

 

Tel: 0212 550 4947
Fax: 0212 515 8100
Email: saray@saray.com
Adres: Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:89 34540 Güneşli İstanbul / Bağcılar

Saray Grup Projeler Haritası

Saray Grup Projeleri

Saray Grup Haberleri

 • Greenist’te Bahar Kampanyası Başladı
  Saray Grup

  Greenist’te Bahar Kampanyası Başladı

  Modern şehir yaşantısına yeni bir bakış getiren, sakinlerine şehrin merkezinde yemyeşil bir hayat vadeden Greenist’in bahar kampanyası kapsamında, peşin alımlarda 10 daireye özel yüzde...

 • Greenist'te Ticariler Satışta
  Saray Grup

  Greenist'te Ticariler Satışta

  Greenist, Bahçelievler’de yaşamı başlattığı konutların yanı sıra şimdi de şehrin göbeğinde yer alan eşsiz lokasyonunda ticari hayatın kapılarını aralıyor.PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN...

 • Greenist’ten Yeni Yıl Kampanyası
  Saray Grup

  Greenist’ten Yeni Yıl Kampanyası

  İstanbul Bahçelievler’de 174 daireden oluşan butik proje Greenist, yeni yılı yeni evlerinde karşılamak isteyenlere özel kampanya uyguluyor. Greenist’ten daire sahibi olmak isteyenlere ekstra yüzde 10 ...

 • Greenist'te Kampanya İçin Son Hafta!
  Saray Grup

  Greenist'te Kampanya İçin Son Hafta!

  “Dört mevsim tatil vadediyoruz” ilkesiyle yola çıkan, bölgenin en yeşil projesi Greenist’te yaz tüm güzelliğiyle devam ediyor. Yüzde 10 indirim Açık-kapalı yüzme havuzlarının, eşsiz peyzaj mimarinin, ...

 • Greenist'te İndirimin Son Günü 1 Eylül
  Saray Grup

  Greenist'te İndirimin Son Günü 1 Eylül

  İstanbul Bahçelievler’de 174 daireden oluşan butik proje Greenist’te avantajlı yaz kampanyası başladı. 30 Temmuz-1 Eylül tarihleri arasında konut sahibi olmak isteyenlere tüm dairelerde yüzde 10 oranı...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.