|   |  Saros inşaat Firması
Saros inşaat

Saros inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Saros inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Saros inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Saros inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Saros inşaat Hakkında

Kurulduğu Eylül 1996'dan beri konut sektöründe devrim sayılabilecek yeniliklerle kendisine önemli bir yer edinmiştir.

 
 

Başlangıçta toplu konut ve müstakil projeleri ile adından söz ettiren firmamız, 1999 büyük Marmara depreminin ardından ortaklarının almış olduğu önemli kararla birlikte hem yapı tipini değiştirmiş hem de günün şartlarında gelenekselin dışına çıkarak hafif çelik konstrüksiyon sistemine geçiş yapmıştır. Bu tercih değişikliği hem ülkemiz hem de inşaat sektörü ve toplumumuz için deprem güvenliğini ön plana çıkardığı için şans olarak değerlendirilebilir.

 
 

Saros İnşaat yıllardır önemli yatırımları ile en iyi bildiği sitelerden oluşan çelik konut yapımı hizmeti vermektedir. İstanbul'da gerçekleştirdiği Bahçekent Konutları Emka Mimaroba Konutları, Emka Beylikdüzü Konutları, Saros'da Tayf Evleri ile yüzme havuzları ve spor alanları, Emkakent Tatil Sitesi ile yüzme havuzları ve spor alanları ve  projeleri ile önemli yaşam merkezleri oluşturmuştur. 1999 Marmara depreminden sonra ise güvenli yaşamı ön planda tuttuğu ve hafif çelik konstrüksiyon yapım sistemi ile inşa ettiği, İstanbul / Kumburgaz'da mevkiinden adını aldığı Zeytinsuyu Tepesi Evleri 1.Etap, 2.Etap, 3.Etap, 4.Etap ve 5.Etap ile tamamı 320 villadan oluşan proje ilk 5 etabıyla 102  villayı teslim etmiş olup,yüzme havuzları ve spor alanları ile zengin yeşil alanlara sahip doğayla iç içe güvenli , huzurlu yaşam merkezlerini hayata geçirmiştir.

Tel: 0212 884 1723
Fax: 0212 884 1722
Email: bilgi@saros.com.tr
Adres: Zeytinsuyu Caddesi, Okul Yolu, 2. Etap, 1125 Ada 3 Parsel No:8 Kumburgaz İstanbul / Silivri

Saros inşaat Projeler Haritası

Saros inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.