|  Satılık Daire

Satılık Daire İlanları

Satılık Daire Hakkında

Satılık Daire ; Türkiye’nin markalı konut projelerinde öne çıkan satılık daireler, şehirlere göre satılık dairelerin kırılımları, yapımı yeni başlamış veya tamamlanmış sıfır satılık dairelerin kat ve ödeme planlarının yanı sıra güncel fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin hemen her köşesinde, her biri kendine has imkan ve fırsatlar sunan projelerde, her gün çeşitli fiyat aralıklarında daireler satışa sunuluyor.

Türkiye’de artık apartman dairelerinde oturmak istemeyenleri seçkin seviyeye ulaştıracak, kaliteli bir yaşam sunacak, sıra dışı ve üstün bir hizmet alacakları; hem yaşam olanakları, hem de yatırım açısından kâr getirecek satılık dairelere yöneliyorlar.

Başta İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki “satılık daireler” olmak üzere Türkiye’nin en kupon satılık dairelerine ulaşma imkanını yakalama fırsatı... Lokasyon olarak merkezi bir konumda olan satılık dairelerin kira geliri yüksek, amortisman süresi kısa olanlar, ileride kolayca satılabilecek olanların detayları bilgileri ve daha fazlası…

Aradığınız satılık dairenin kat planı, oda, mutfak banyo ve balkon sayılarının yanı sıra net veya brüt metrekare bilgileri ve sosyal imkanları hakkında bilgiler…

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Türkiye’nin en yeni projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.