|   |   Adana Satılık Daire

Adana Satılık Daire İlanları

Adana Satılık Daire Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Adana’da hiç şüphe yok ki binlerce satılık daire bulunmaktadır.  Klasik tarzda inşa edilen apartmanların her geçen gün azaldığı ve yerini modern tasarım dilini yansıtan yepyeni projelere bıraktığına şahit oluyoruz. Bu değişimin etkisi tabili yaşam alanlarına dolayısı ile dairelere ve evlerimize de yansımış oluyor. Adana’da satılık dairelerin fiyatları konum ve özelliklerine göre oldukça farklılaşmaktadır.

 Adana’daki satılık dairelerin fiyatları hakkında ortalama bir bilgi vermek gerekirse, geçmiş 10 yıllık dönemdeki fiyat değişimi aşağıdaki gibi olmuştur.

Adana Satılık Daire Fiyatları

Adana’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire kıstas alındığında daire satış fiyatları, son 10 yılda yüzde 220 oranında yükselmiştir.

2003 yılında 38.000 TL seviyesinde olan Adana satılık daire fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli yükselmiş ve 60.000 TL seviyesine ulaşmıştır. Sonraki yıl bir kısım düşüş yaşayan Adana satılık daire fiyatları, 2009 yılında 55.000 TL seviyesine gerilemiştir. 2010 yılı ve sonrasında ise Adana satılık ev fiyatlarının yeniden sürekli olarak yükseldiği görülmektedir. Bu yükseliş neticesinde Adana satılık konut fiyatları, 2015 yılının son çeyreğince 119.000 TL seviyesine çıkmıştır.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Adana’nın en yeni projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

adanada satılık müstakil evler / adanada satılık evler ucuz / adana satılık daire sıfır / adanada sahibinden satılık daireler pınar mahallesi / adana satılık daire hayalpark civarı / sahibinden satılık ev adana yüreğir / sahibinden satılık daire adana mavi bulvar / satılık ev adana seyhan

Adana Ulaşım

İlde ulaşım karayolu, havayolu, demiryolu, denizyolu ile yapılmaktadır. Pozantı ilçesi sınırlarında biten ve batıyı doğuya bağlayan Otoyol çalışmalarının il sınırları içindeki yapımı tamamlanmıştır.

İl sınırları içinde 454 km devlet yolu bulunmaktadır. Bunun 119 km 'si beton asfalt, 335 km 'si sathı kaplamadır. İlde 488 km uzunluğunda il yolu bulunmaktadır. Bunun 6 km 'si beton asfalt, 353 km 'si sathı kaplama, 18 km 'si stabilize, 111 km 'si toprak yol. İlde 158 km uzunluğunda otoyol bulunmaktadır. Bunun 144 km'si yapımı tamamlanan, 14 km'si yapımı devam eden otoyoldur.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.