|   |   Antalya Satılık Daire

Antalya Satılık Daire İlanları

Antalya Satılık Daire Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Antalya’da hiç şüphe yok ki binlerce satılık daire bulunmaktadır.  Klasik tarzda inşa edilen apartmanların her geçen gün azaldığı ve yerini modern tasarım dilini yansıtan yepyeni projelere bıraktığına şahit oluyoruz. Bu değişimin etkisi tabili yaşam alanlarına dolayısı ile dairelere ve evlerimize de yansımış oluyor. Antalya’da satılık dairelerin fiyatları konum ve özelliklerine göre oldukça farklılaşmaktadır.

 Antalya’daki satılık dairelerin fiyatları hakkında ortalama bir bilgi vermek gerekirse, geçmiş 10 yıllık dönemdeki fiyat değişimi aşağıdaki gibi olmuştur.

Antalya Satılık Daire Fiyatları

Antalya’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında satılık daire fiyatları, son 10 yılda yüzde 85 oranında bir artış göstermiştir.

2008 yılında 90.000 TL seviyesinde olan Antalya satılık daire fiyatları, 2009 ve 2010 yıllarında kısmi bir düşüş yaşamış ve 82.000 TL seviyesine gerilemiştir. Antalya satılık daire fiyatları, 2011 yılından itibaren yeniden yükselmeye başlamıştır. 2017 yılının ilk çeyreğinde ise fiyat ortalaması 168.000 TL seviyesinde olduğu tespit edilmiştir.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Antalya’nın en yeni projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

sahibinden satılık daire antalya muratpaşa / sahibinden satılık daire antalya kepez / sahibinden satılık daire antalya Konyaaltı / antalya satılık müstakil ev / sahibinden satılık daire antalya dokuma / antalya satılık daire lara / sahibinden satılık daire antalya varsak / antalyada satılık villa

Antalya Ulaşım

İl içinde karayolu, denizyolu ve demiryolu ile ulaşım yapılmaktadır. Ayrıca Antalya'daki toplu taşımacılık sistemi şehir nüfusunun ulaşım ihtiyacını karşılar.

Toplu taşımacılık altyapısına rağmen ve belki ildeki refah seviyesinin bir göstergesi olarak, Antalya nüfus başına motorlu taşıt sayısında 100 kişiye 11,5 otomobil ile Türkiye'nin altıncı ilidir.

İl merkezinin doğusunda yer alan Antalya Havalimanı havayolu ile giriş çıkışı sağlayan en önemli noktadır. Antalya Havalimanı'ndan Türkiye'nin hemen her iline, ayrıca Avrupa ve Orta Doğu'nun çeşitli şehirlerine uçmak mümkündür. Antalya'da askeri amaçlı kullanılan havalimanı yoktur. 

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.