|   |   Bursa Satılık Daire

Bursa Satılık Daire İlanları

Bursa Satılık Daire Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Bursa’da hiç şüphe yok ki binlerce satılık daire bulunmaktadır.  Klasik tarzda inşa edilen apartmanların her geçen gün azaldığı ve yerini modern tasarım dilini yansıtan yepyeni projelere bıraktığına şahit oluyoruz. Bu değişimin etkisi tabili yaşam alanlarına dolayısı ile dairelere ve evlerimize de yansımış oluyor. Bursa’da satılık dairelerin fiyatları konum ve özelliklerine göre oldukça farklılaşmaktadır.

 Bursa’daki satılık dairelerin fiyatları hakkında ortalama bir bilgi vermek gerekirse, geçmiş 10 yıllık dönemdeki fiyat değişimi aşağıdaki gibi olmuştur.

Bursa Satılık Daire Fiyatları

Bursa’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire kıstas alındığında daire satış fiyatları, son 12 yılda yüzde 84 oranında yükselmiştir.

2003 yılında 66.000 TL seviyesinde olan Bursa satılık daire fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli yükselmiş ve 100.000 TL seviyesine ulaşmıştır. Sonraki yıl bir kısım düşüş yaşayan Bursa satılık daire fiyatları, 2009 yılında 90.000 TL seviyesine gerilemiştir. 2010, 2011 ve 2012 yıllarında bu fiyat seviyesinde kalan Bursa satılık ev fiyatları, 2013 yılından itibaren yeniden sürekli olarak yükseldiği görülmektedir. Bu yükseliş neticesinde Bursa satılık konut fiyatları, 2015 yılının son çeyreğince 122.000 TL seviyesine çıkmıştır.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Bursa’nın en yeni projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

bursa satılık daire Osmangazi / sahibinden satılık daire bursa nilüfer / bursa satılık daire yıldırım / bursa satılık daire beşevler / sahibinden satılık daire bursa İhsaniye / sahibinden satılık daire bursa Demirtaş / bursada satılık müstakil ev / sahibinden satılık daire bursa mudanya

Bursa Ulaşım

Bursa, İstanbul ve İzmir illeri arasında bir köprü gibidir. Bu D-200 Kara yoludur. Bursa'da otoyol da mevcuttur. Bursa şehir merkezinin kuzeyinde bulunur, iller arası ulaşımı kolaylaştırmak için yapılmıştır. Şehir içi ulaşım ise BURULAŞ'a aittir. Bursa'da çok sayıda halk otobüsü, minibüs, dolmuş ve taksi bulunur. Otobüsler ve Bursaray'da ücretler Bukart adı verilen manyetik kartla sağlanır. 75 dk. İçin de Metro-otobüs aktarmalarında ücretlendirmede indirim olur.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.