|   |   İstanbul Beylikdüzü Satılık Daire

İstanbul Beylikdüzü Satılık Daire İlanları

Beylikdüzü Satılık Daire Hakkında

İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde birçok satılık daire yer alıyor. Beylikdüzü’ndeki yeni projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına ve satılık daire sayısının artmasına sebep olmuştur.  Beylikdüzü’ndeki yeni satılık daireler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında birçoğu akıllı ev teknolojisi ile donatılmıştır. Ayrıca güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sağladıkları söylenebilir.

Beylikdüzü Satılık Daire Fiyatları

İstanbul Beylikdüzü’nde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında daire satış fiyatları, son 12 yılda yüzde 240 oranında bir artış göstermiştir.

2003 yılında 65.000 TL seviyesinde olan Beylikdüzü satılık daire fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş ve 100.000 TL seviyesine ulaşmıştır. Beylikdüzü satılık daire fiyatları, 2009 yıllında kısmi bir düşüş yaşayarak 83.000 TL seviyesine gerilemiştir. 2010 yılından sonra yeniden dikey olarak yükselmeye başlayan Beylikdüzü satılık ev fiyatları, bu yükselişini 2016 yılının son çeyreğinde de sürdürmüş ve 220.000 TL seviyesine ulaşmıştır.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Beylikdüzü’ndeki en yeni markalı projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

beylikdüzü satılık daire 2+1 / beylikdüzü site içi satılık daire 3+1 / beylikdüzünde satılık daireler sahibinden migros arkası / beylikdüzü satılık daire cumhuriyet mahallesi / beylikdüzü satılık daireler metrobüse yakın / beylikdüzü yakuplu satılık daire / beylikdüzü satılık daire adnan kahveci / beylikdüzü sitede satılık daire

Beylikdüzü Ulaşım

Beylikdüzü'ne ulaşım ilçeye Metrobüs hattının uzatılması ile rahatlamıştır. Metrobüs ile Beylikdüzü'ne 24 saat ulaşım mümkündür. Beylikdüzü Zincirlikuyu arası Metrobüs ile ortalama 60 dakika sürmektedir. Metrobüs dışında ilçeye Taksim'den ekspres otobüsler hareket etmektedir, Beylikdüzü ilçesi E-5 karayolu üzerinde yer aldığı için Yenibosna ve Bakırköy kalkışlı Büyükçekmece istikametine giden tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilir.

Ayrıca yakın gelecekte Beylikdüzü-Bakırköy Metrosu'nun Ulaştırma Bakanlığı tarafından temelinin atılması planlanmaktadır. Bu hat aynı zamanda Yenikapı - İncirli Metro hattına bağlanacaktır.

Beylikdüzü Atatürk Havalimanı'na 13 KM uzaklıktadır. Beylikdüzü'den TEM'e (Avrupa Transit Karayolu) Hadıköy ve Esenyurt olmak üzere 2 adet bağlantı yolu vardır.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.