|   |   İstanbul Kadıköy 2+1 Satılık Daire

İstanbul Kadıköy 2+1 Satılık Daire İlanları

Kadıköy Satılık Daire Hakkında

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde birçok satılık daire yer alıyor. Kadıköy’deki yeni projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına ve satılık daire sayısının artmasına sebep olmuştur.  Kadıköy’deki yeni satılık daireler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında birçoğu akıllı ev teknolojisi ile donatılmıştır. Ayrıca güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sağladıkları söylenebilir.

Kadıköy Satılık Daire Fiyatları

İstanbul Kadıköy’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında daire satış fiyatları, son 12 yılda yüzde 470 oranında bir artış göstermiştir.

2003 yılında 132.000 TL seviyesinde olan Kadıköy satılık daire fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş ve 200.000 TL seviyesine ulaşmıştır. Kadıköy satılık daire fiyatları, 2009 yılında sert bir düşüş yaşayarak 158.000 TL seviyesine gerilemiştir. 2010 yılından sonra yeniden yükselmeye başlayan Kadıköy satılık ev fiyatları, 2016 yılının son çeyreğinde 752.000 TL seviyesine ulaşmıştır.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Kadıköy’deki en yeni markalı projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

kadıköy kiralık ev fiyatları / sahibinden satılık daire kadıköy Göztepe / kadıköy moda satılık daire / kadıköy satılık daire 1+1 / kadıköy yeldeğirmeni satılık daire / kadıköy bahariye satılık daire

Kadıköy Ulaşım

Kadıköy ilçesi ülke ve kent ulaşımı açısından önemli bir konuma sahiptir. Anadolu'daki çeşitli merkezleri İstanbul'a ve kent içindeki çeşitli semtleri de birbirine bağlayan bazı ana ulaşım yolları Kadıköy İlçesi'nden geçer.

Bu yollar Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü giderken Uzunçayır'da kesişir.

Anadolu'nun çeşitli merkezlerini İstanbul'a bağlayan demiryolu hattının ilk istasyonu Haydarpaşa Garı'da Kadıköy’dedir.

Boğaz kıyısındaki vapur iskeleleri diğer semtler ile deniz ulaşımını sağlar. İlçedeki vapur iskeleleri Haydarpaşa, Kadıköy ve Bostancı'dadır.

Ayrıca Kadıköy-Moda hattı arasında nostaljik tramvay adıyla tramvay seferleri de vardır.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.