|   |   İstanbul Kartal Satılık Daire

İstanbul Kartal Satılık Daire İlanları

Kartal Satılık Daire Hakkında

İstanbul’un Kartal ilçesinde birçok satılık daire yer alıyor. Kartal’daki yeni projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına ve satılık daire sayısının artmasına sebep olmuştur.  Kartal’daki yeni satılık daireler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında birçoğu akıllı ev teknolojisi ile donatılmıştır. Ayrıca güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sağladıkları söylenebilir.

Kartal Satılık Daire Fiyatları

İstanbul Kartal’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında daire satış fiyatları, son 12 yılda yüzde 317 oranında bir artış göstermiştir.

2003 yılında 71.000 TL seviyesinde olan Kartal satılık daire fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş ve 117.000 TL seviyesine ulaşmıştır. Kartal satılık daire fiyatları, 2009 yılında kısmi bir düşüş yaşayarak yeniden 100.000 TL seviyesine gerilemiştir. 2010 yılından sonra yeniden yükselmeye başlayan Kartal satılık ev fiyatları, bu yükselişini 2016 yılının dördüncü çeyreğinde de sürdürmüş ve 300.000 TL seviyesine ulaşmıştır.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Kartal’daki en yeni markalı projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

sahibinden satılık daire kartal yakacık / sahibinden satılık daire kartal Esentepe / kartal satılık daire karlıktepe / sahibinden satılık daire kartal soğanlık / sahibinden satılık daire kartal cevizli / kartal çavuşoğlu satılık daire /

Kartal Ulaşım

Kartal'da ulaşım denizyolu, demiryolu ve otoyol ile sağlanmaktadır. Kartal, Kurtköy 'de bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na on beş dakika uzaklıktadır. Kartal'dan Adalar ilçesine vapur, Yalova iline de deniz otobüsü seferleri yapılmaktadır.

Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne giden otoban ve E5 karayolu da Kartal'dan geçer. Kadıköy-Kartal arası uzanan Bağdat Caddesi ve Tuzla ile Bostancı arası sahil yolu Kartal'daki diğer karayolu ulaşım seçenekleridir. Kartal'a Haydarpaşa-Gebze arasında çalışan banliyö ve Haydarpaşa-Adapazarı arasında çalışan Adapazarı Ekspresi'yle de ulaşılabilir. Temmuz 2012'de açılan Kadıköy-Kaynarca metrosunun bir durağı Kartal'dadır.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.