|   |   İzmir Karşıyaka Satılık Daire

İzmir Karşıyaka Satılık Daire İlanları

Karşıyaka Satılık Daire Hakkında

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde birçok satılık daire yer alıyor. Karşıyaka’daki yeni projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına ve satılık daire sayısının artmasına sebep olmuştur.  Karşıyaka’daki yeni satılık daireler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında birçoğu akıllı ev teknolojisi ile donatılmıştır. Ayrıca güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sağladıkları söylenebilir.

Karşıyaka Satılık Daire Fiyatları

İzmir Karşıyaka’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında daire satış fiyatları, son 12 yılda yüzde 239 oranında bir artış göstermiştir.

2003 yılında 75.000 TL seviyesinde olan Karşıyaka satılık daire fiyatları, 2008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş ve 122.000 TL seviyesine ulaşmıştır. Karşıyaka satılık daire fiyatları, 2009 ve 2010 yılında kir bir düşüş yaşayarak 100.000 TL seviyesine gerilemiştir. 2010 yılından sonra yeniden yükselmeye başlayan Karşıyaka satılık ev fiyatları, bu yükselişini 2016 yılının son çeyreğinde de sürdürmüş ve 254.000 TL seviyesine ulaşmıştır.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Karşıyaka’daki en yeni markalı projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

sahibinden satılık daire izmir karşıyaka bostanlı / izmir karşıyaka deniz manzaralı satılık daire / sahibinden satılık daire izmir karşıyaka Bahçelievler / sahibinden satılık daire izmir karşıyaka alaybey / izmir karşıyaka satılık müstakil ev / sahibinden satılık daire izmir karşıyaka şemikler / sahibinden satılık daire izmir karşıyaka aksoy

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.