|   |   İzmir Satılık Daire

İzmir Satılık Daire İlanları

İzmir Satılık Daire Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İzmir’de hiç şüphe yok ki binlerce satılık daire bulunmaktadır.  Klasik tarzda inşa edilen apartmanların her geçen gün azaldığı ve yerini modern tasarım dilini yansıtan yepyeni projelere bıraktığına şahit oluyoruz. Bu değişimin etkisi tabili yaşam alanlarına dolayısı ile dairelere ve evlerimize de yansımış oluyor. İzmir’de satılık dairelerin fiyatları konum ve özelliklerine göre oldukça farklılaşmaktadır.

 İzmir’deki satılık dairelerin fiyatları hakkında ortalama bir bilgi vermek gerekirse, geçmiş 10 yıllık dönemdeki fiyat değişimi aşağıdaki gibi olmuştur.

İzmir Satılık Daire Fiyatları

İzmir’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında satılık daire fiyatları, son 10 yılda yüzde 115 oranında bir artış göstermiştir.

2008 yılında 100.000 TL seviyesinde olan İzmir satılık daire fiyatları, 2009 yılında kısmi bir düşüş yaşamış ve 98.000 TL seviyesine gerilemiştir. İzmir satılık daire fiyatları, 2010 yılından itibaren yeniden yükselmeye başlamıştır. 2017 yılının ilk çeyreğinde ise fiyat ortalaması 219.000 TL seviyesinde olduğu tespit edilmiştir.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan İzmir’in en yeni projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

satılık daire izmir karşıyaka / izmir satılık müstakil ev / satılık ev izmir buca / satılık ev izmir bornova / izmirde satılık evler ucuz / satılık daire izmir yeşilyurt / izmirde acele satılık daire / satılık ev izmir karabağlar

İzmir Ulaşım

Kent içi toplu ulaşım İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yetki ve sorumluluğundadır. Toplu ulaşım hizmetlerinin hat ve güzergâhları ile birbirini tamamlaması için otobüs-vapur-metroda ulaşım hizmet bütünlüğü sağlanmıştır. Tüm toplu taşıma araçlarında bilet yerine geçen Kentkart adlı elektronik bir kart İzmir ulaşımının bütünlüğünü sağladığı gibi ulaşımı hızlandırmaktadır. 

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.