|   |   Kayseri Satılık Daire

Kayseri Satılık Daire İlanları

Kayseri Satılık Daire Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden olan Kayseri’de hiç şüphe yok ki binlerce satılık daire bulunmaktadır.  Klasik tarzda inşa edilen apartmanların her geçen gün azaldığı ve yerini modern tasarım dilini yansıtan yepyeni projelere bıraktığına şahit oluyoruz. Bu değişimin etkisi tabili yaşam alanlarına dolayısı ile dairelere ve evlerimize de yansımış oluyor. Kayseri’de satılık dairelerin fiyatları konum ve özelliklerine göre oldukça farklılaşmaktadır.

 Kayseri’deki satılık dairelerin fiyatları hakkında ortalama bir bilgi vermek gerekirse, geçmiş 10 yıllık dönemdeki fiyat değişimi aşağıdaki gibi olmuştur.

Kayseri Satılık Daire Fiyatları

Kayseri’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında satılık daire fiyatları, son 5 yılda yüzde 44 oranında bir artış göstermiştir.

2012 yılında 74.000 TL seviyesinde olan Kayseri satılık daire fiyatları, 2017 yılının ilk çeyreğine kadar sürekli olarak yükselmiş ve 107.000 TL seviyesine ulaşmıştır.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Kayseri’nin en yeni projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

sahibinden satılık daire kayseri talas / sahibinden satılık daire kayseri belsin / sahibinden satılık daire kayseri erkilet / sahibinden satılık daire kayseri Melikgazi / kayseride satılık müstakil evler / kayseride satılık daireler fevzi çakmak / sahibinden satılık daire kayseri esenyurt / sahibinden satılık daire kayseri ildem

Kayseri Ulaşım

Kayseri, yurdun dört bir yanına ulaşan karayolları ve demir yolları ile ülke ulaşım ağında önemli bir merkezdir.

Kayseri Havalimanı 15 Kasım 1998 yılında sivil hava trafiğine açılmıştır. PİST 3000x45 m, APRON 400x102 m ve APRON’un toplam alanı 40.800 m²’dir. Havalimanı Askeri-Sivil kategoridedir.

Kayseray (raylı sistem) 2011 yılında başlayan bir ulaşım sağlama aracıdır. Bu araçla birlikte şehirde ulaşım sorunu neredeyse kalmamıştır. Raylı sistem 2, 3, ve 4 etap çalışmaları devam etmektedir 2014 yılı ağustos ayında tamamlanması beklenmektedir. İlk etap organize sanayii-doğu terminalinde yapılmıştır ve şimdi hizmet vermektedir. Daha sonra Talas, ildem ve Fakülte hatları hizmete başlayacaktır.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.