|   |   Kocaeli Satılık Daire

Kocaeli Satılık Daire İlanları

Kocaeli Satılık Daire Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Kocaeli’nde hiç şüphe yok ki binlerce satılık daire bulunmaktadır.  Klasik tarzda inşa edilen apartmanların her geçen gün azaldığı ve yerini modern tasarım dilini yansıtan yepyeni projelere bıraktığına şahit oluyoruz. Bu değişimin etkisi tabili yaşam alanlarına dolayısı ile dairelere ve evlerimize de yansımış oluyor. Kocaeli’nde satılık dairelerin fiyatları konum ve özelliklerine göre oldukça farklılaşmaktadır.

 Kocaeli’ndeki satılık dairelerin fiyatları hakkında ortalama bir bilgi vermek gerekirse, geçmiş 10 yıllık dönemdeki fiyat değişimi aşağıdaki gibi olmuştur.

Kocaeli Satılık Daire Fiyatları

Kocaeli’nde 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında satılık daire fiyatları, son 12 yılda yüzde 96 oranında bir artış göstermiştir.

2008 yılında 81.000 TL seviyesinde olan Kocaeli satılık daire fiyatları, 2017 yılının ilk çeyreğine kadar sürekli olarak yükselmiş ve 159.000 TL seviyesine ulaşmıştır.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Kocaeli’nin en yeni projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

kocaeli satılık müstakil ev / kocaeli derince satılık daire / izmit satılık daire Yeşilova / izmit satılık daire sahibinden yahya kaptan / kocaeli körfez satılık daire / izmit yenişehir satılık ev / sahibinden satılık daire izmit bekirdere / kocaeli sahibinden satılık arsa

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.