|   |   Muğla Satılık Daire

Muğla Satılık Daire İlanları

Muğla Satılık Daire Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olan Muğla’da hiç şüphe yok ki binlerce satılık daire bulunmaktadır.  Klasik tarzda inşa edilen apartmanların her geçen gün azaldığı ve yerini modern tasarım dilini yansıtan yepyeni projelere bıraktığına şahit oluyoruz. Bu değişimin etkisi tabili yaşam alanlarına dolayısı ile dairelere ve evlerimize de yansımış oluyor. Muğla’da satılık dairelerin fiyatları konum ve özelliklerine göre oldukça farklılaşmaktadır.

 Muğla’daki satılık dairelerin fiyatları hakkında ortalama bir bilgi vermek gerekirse, geçmiş 5 yıllık dönemdeki fiyat değişimi aşağıdaki gibi olmuştur.

Muğla Satılık Daire Fiyatları

Muğla’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında satılık daire fiyatları, son 5 yılda yüzde 77 oranında bir artış göstermiştir.

2012 yılında 126.000 TL seviyesinde olan Muğla satılık daire fiyatları, 2017 yılının ilk çeyreğine kadar sürekli olarak yükselmiş ve 225.000 TL seviyesine ulaşmıştır.

En önemlisi de ikinci el dairelerle uğraşmadan Muğla’nın en yeni projelerindeki sıfır satılık dairelerin en güncel bilgilerine kolayca 3DKonut.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

muğla merkez satılık ev / muğlada satılık evler müstakil / muğla merkez satılık müstakil ev / muğla menteşe satılık ev /muğla satılık köy evi /muğla köyceğizde satılık evler / sahibinden satılık daire muğla merkez emirbeyazıt mahallesi

Muğla Ulaşım

Muğla küçük bir şehirdir ve şehiriçi ulaşımında sorun bulunmamaktadır. Eski mahallerden çarşısına araçsız ulaşım mümkündür. Sadece Kötekli, Yeniköy, TOKİ, Gülağzı, OSB, Menteşe ve Akçaova gibi yeni kurulmakta olan semtlerine ve Karabağlar'a ulaşım için şehiriçi araçlara ihtiyaç duyulur.

Muğla, dünyaca ünlü turizm merkezlerine yakın olmasından dolayı gelişmiş karayolu bağlantılarına sahiptir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerden ve ülkenin diğer bölgelerinden gelip Marmaris, Fethiye ve Bodrum gibi önemli turizm merkezlerine ulaşan karayolları Muğla'dan geçer. D 320, D 400 ve D 550 karayolları Muğla'da başlar veya sonlanır. Muğla'dan Türkiye'nin diğer şehirlerine aktarmasız olarak ulaşmak mümkündür. Ayrıca ilçelerine özellikle yaz mevsiminde sürekli olarak otobüs ve minibüslerle seferler yapılır.

Muğla’nın önemli limanları Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Güllük'tedir. Ayrıca ilde iki havaalanı; Milas-Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı bulunmaktadır.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.