|   |  Satya Yapı Firması
Satya Yapı

Satya Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2015

  • Proje Sayısı : 6

Satya Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Satya Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Satya Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Satya Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA
 
YILMAZ AYDOĞAN, gayrimenkul proje geliştirme ve değerlendirme sektöründeki 13 yıllık iş deneyimini, tecrübesini, başarısını ve gücünü birleştirerek 2011 yılında ortak girişimle GELECEK YAPI’yı kurmuştur. GELECEK YAPI’da ilk inşaat deneyimlerini Tuzla’da konut projelerinde; REFERANS ve KLAS’la başarı ile tamamlarken karma proje deneyimini ise konut ve ticari alanları olan TEK BİNA’da gerçekleştirdi. 2015 yılında YILMAZ AYDOĞAN, GELECEK YAPI’nın iştiraki olan SATYA YAPI’yı kurarak inşaat sektöründe bundan sonra projelerine KRİYA markası ile imza atmaya başlamıştır. İnşaatı başlayan KRİYA TİME TUZLA ise markanın ilk müjdecisidir. 2015 yılının son müjdesi KRİYA TİME PENDİK olurken, KRİYA TİME KARTAL’sa 2016 yılının ilk müjdesi olacak… 
 
SATYA Yapı ismimizi; Evrenin ilk dili olarak bilinen ve kabul edilen Ari uygarlığının dili Sanskrit’çede, ‘’dürüst’’ manasına gelen kelimesinden aldık… 
 
KRİYA Time markamızı; Sanskrit’çe bir kelime olan “Kriya” eylem/hareketini anlatan bitirme manasına da kullanılan kelimeden esinlendik..

MİSYONUMUZ
 
Gelişen ve değişen düzen içerisinde misyonumuz, dünya standartlarında inşaat teknolojilerini takip etmek ve bu standartlara uygun yapılar üretmektir. Mimarinin ve teknolojinin en iyi düzeyde harmanlanmış halinin insanlara sunulduğu yaşam alanlarını gerçekleştirmek hedeflenmiştir. Tüm bunlar yapılırken temel prensiplerimiz, çevresine ve insana saygılı, emniyet düzeyini en yüksek seviyede tutan, kullanıcı için; Kaliteyi, konforu ve kazancı bir arada sunabilmektir.

VİZYONUMUZ
 
Çağın koşullarına uygun, doğru ekip, doğru lokasyon ve zamanı en verimli şekilde kullanarak, dünya standartlarında bir şirket olmak için çalışmaktayız. Çevre koşullarına uyumlu bir şekilde başarıya doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan, inşaat sektöründe önde gelen bir marka olmak hedeflenmektedir. Verimlilik, kalite iş ve çalışan güvenliği hususlarında titiz çalışan ve her daim tercih edilen bir kurum olmak şirketimizin en önemli prensibidir.

SOSYAL SORUMLULUK
 
Günümüz dünyasında toplumun refah düzeyinin geliştirilmesi ve gelişimin, ekonomik, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilir kılınması için bireylere olduğu kadar kurumlara da önemli sorumluluklar düşmektedir. SATYA YAPI; Sorumluluklarının bilincinde çalışarak, bu bakış açısını iş yapış modellerine ve iş ortamına da yayarak topluma değer katmayı hedeflemektedir. SATYA YAPI için; “Sosyal Sorumluluk” anlayışı, bir bütün olarak ülkemizin ve dünyamızın geleceğine dair bir duyarlılık ve algı oluşturmaya, bu algıyı mümkün olduğunca yaymaya, yaygın olduğu kesimlerde ise derinleştirmeye dayanmaktadır. SATYA YAPI; Eğitim, kültür, spor, sağlık ve çevre alanlarında sosyal

KALİTE ANLAYIŞI
 
Verdiğimiz tüm hizmetleri ilk seferinde doğruya ulaşarak, tam zamanında yapmak vazgeçilmez prensibimizdir. Tüm projelerimizde müşteri odaklılık ana hedeftir. Bu nedenle müşteri memnuniyetinin artırılması için müşteri beklentilerinin hep bir adım ötesinde olmaya dikkat edilmektedir. Bu amaç doğrultusunda ana politikamız, yasal şartlara ve şartnamelere uygun olarak; Müşteriye uluslararası standartlarda kaliteli hizmet sunmak, kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanmak, faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek ve tüm çalışanlarımız tarafından bu politikamızın benimsenmesi ve uygulanmasını sağlamaktır. İnşaatın her aşamasında bu politika ve prensipler göz önünde bulundurulmaktadır.

Başkanın Mesajı

“Amacımız; Müşteri için güvenilir, Yatırımcı için vazgeçilmez olmak.”
 
Harcanılan her kuruşun müşteri için değerini iyi biliyoruz, hem müşteriye hem yatırımcıya en çok kazandıracak doğru projeler üretiyoruz. Bizim işimiz; Gayrimenkulde kazandırmanın formülünü müşteri ve yatırımcı ile paylaşmak…
 
Yaptığımız projelerde müşteriye ve yatırımcıya kazandırmanın formülü ise; Projenin konseptinin belirlenmesinde işinin ehli mimarlar ile çalışarak başlar, pazar araştırmaları, doğru hedef kitle, doğru konut tipi, doğru metrekare, doğru fiyatlandırma, kolay alınıp, satılabilecek verimli projeler geliştirmek formülün olmazsa olmazlarıdır. Bu formülün tamamı tarafımızdan sadece müşterimiz ve yatırımcılarımıza kayıtsız, şartsız ‘’kazandırmak’’ için kullanılır.
 
Bugüne kadar 10.000’lerce kişi ile yüz yüze görüşme yaptık; Neden aldıklarını ve neden almadıklarını öğrendik. Devamlı araştırıyoruz; Pazar ve rakipleri çok detaylı analiz ediyoruz. Satış sürecinin sözleşmenin imzalanması ile bitmediğini, teslim ve teslim sonrasına kadar devam ettiğini iyi biliyoruz.
 
Bu bilinçle, önümüzdeki dönemde yapacağımız yatırımlarla da ülke ekonomisine azami ölçüde değer katmaya, sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz.
 
YILMAZ AYDOĞAN
Yönetim Kurulu Başkanı

FAALİYET ALANLARI

 
KONUT PROJELERİ
SATYA YAPI, ürettiği konutlarla ilgili sürekli yeni fikirler geliştirerek, daha konforlu yaşanabilir alanların yaratılmasını amaçlar. Konut projelerinde önemli olan nitelikler; Kalite, estetik, sağlamlık, işlevsellik, rasyonellik, güzellik, sağlık, kalite ve çağdaşlıktır. SATYA YAPI konut projelerinin hepsinde tüm bu konuları ele alarak projelerini geliştirir. Konut projelerinde bu unsurların hepsi kurallara uygun ve doğru yapıldığı sürece, projenin başarılı olması kaçınılmaz olur. SATYA YAPI bu kuralları hassasiyetle uygulamayı kendisine misyon edinmiştir.
 
PROJE ve MÜTEAHHİTLİK
SATYA YAPI, öncelikle hatasız, hızlı ve zamanında proje üretmeyi hedef edinerek, günümüz teknolojisinin en son imkanları ile proje taahhüt - müteahhitlik hizmetleri işlerini de yapmaktadır. Bir inşaat projesinin zamanında, belirlenen bütçe dahilinde ve şartnamelere uygun olarak tamamlanmasını en önemli kısmıdır. SATYA YAPI, modern, kaliteli ve yaşanılır yapılar üretmeyi her zaman kendine ilke edinmiştir.
 
TİCARİ PROJELERİ
SATYA YAPI, yıllar içinde kazandığı deneyimi, ticari ve karma projelerde de hayata geçirmektedir. Dünya trendlerini inceleyerek ticari projelere yenilikler katmaktadır. SATYA YAPI; Planlama, konsept geliştirme ve inşa etme konularında uzmandır, kaliteli altyapı ve mimari çözümleri ile bulunduğu lokasyona değer katan ticari projeler inşa etme vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tel: 444 9 642
Fax: 
Email: info@satyayapi.com.tr
Adres: Rauf Orbay Cad. Nazan Sk. No:57 Lagoon Plaza K:1 D:2 İstanbul / Tuzla

Satya Yapı Projeler Haritası

Satya Yapı Projeleri

Satya Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.