|   |   | 

Sayfiye Kartal Proje Detayları

Rönesans Gayrimenkul tarafından Kartal'da yükselen ve Aydos Ormanı'na komşu bir konumda bulunan Sayfiye Kartal projesinin detayları!

Sayfiye Kartal Proje Detayları

Sayfiye Kartal’ın bölgedeki diğer projelerden farkı ne?

Sayfiye, İstanbul’un eski sayfiyesinde, Aydos Ormanı’nın yanı başında, bir tarafı yemyeşil orman bir tarafı ise Adalar manzarasıyla bölgeye bulunuyor. Sakinlerine “sayfiye tadında bir hayat” sunulması hedeflenen proje, İstanbul’un balkonu olarak da bilinen Kartal’da  Aydos Ormanı’na yürüme mesafesinde, inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Sayfiye’de manzara keyfini pencerelere bağımlı olmaktan çıkararak geniş balkonlar, teraslar ve kat bahçeleri ile açık alana taşındık. Sayfiye’de deniz manzarası ve ormanın içinde yürüyüş ayrıcalığı standart olarak sunuluyor.

Projenin özellikleri neler? 
 
Günümüz konut tiplerinde, çocuklu ailelerin ve gençlerin eşyalarını rahatlıkla koyabilecekleri oda sayıları çok az. Sayfiye projesi “Buçuklu daire seçenekleri” ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Sayfiye’de 1,5 +1 ve 2,5+1 gibi daire seçenekleri ailelere derin bir nefes aldırıyor. Çamaşır odası, giyinme odası, kiler veya saklama alanları hatta çalışma odası olarak farklı ve fonksiyonel değerlendirilebilecek bu alanlar, ev sahiplerine günlük hayatta çok sık kullanmadıkları eşyalara kolay ulaşabilme imkanı sunuyor.  Sayfiye’de bahçeli 1+1, bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks, teraslı 2+1, teraslı 3+1 gibi birbirinden farklı daireler sunuluyor. Ayrıca Sayfiye Projesi’nde 1+1’den 3+1’e kadar 68 ile 186 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor. Sayfiye’de bazı dairelerde 10 m2 büyüklüğe varan geniş balkonlar bulunuyor. Teraslar ise 20 m2’den başlayıp 70 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor.
 
Aydos Ormanı’na komşu Sayfiye’de, ev sahibi olanlar orman içinde yürüyüş yapıp açıkhavada spor yapmanın keyfini araçlarına binmeden yürüme mesafesinde yaparak çıkarabilecekler.  Projede 1.500 metrekare  sosyal tesis alanı bulunuyor, sosyal hayata yönelik zengin bir kompleks olan Sayfiye, kapalı havuz, sauna, fitness; basketbol, voleybol oynanabilen çok amaçlı saha, sinema salonu ve çocuk Oyun alanları gibi geniş sosyal imkanları konut sahiplerine sunuyor olacak.
 
Teslim tarihi nedir?
 
Kaba inşaatının yüzde 80’i tamamlanan Sayfiye’de daireler Aralık 2015’te sahiplerine teslim edilmeye başlanacak. Geri sayıma başladık diyebiliriz Rönesans’ın uluslararsı inşaat tecrübesi ile çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Sayfiye’den daire sahibi olacaklar 2015 yılında evlerine taşınmış olacaklar.
 
Lokasyon neresi? Ulaşım imkânları nasıl olacak? 
 
Rönesans Konut, hedefleri doğrultusunda İstanbul’daki ilk konut projesi Sayfiye’yi de Kartal’da hayata geçirdi.  TEM-E5 bağlantı yolu üzerinden Sayfiye’ye direkt erişilebilme kolaylığı ile ile rahat bir ulaşım imkanı sunuluyor. Sayfiye bulunduğu konum itibariyle, E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta. Özel araçla ulaşımın yanısıra toplu taşıma ile de ulaşım rahatlığına sahip.Sayfiye Projesi toplam 303 konuttan oluşuyor.
 
Projede fiyatlar ne kadar ve ödeme seçenekleri neler? 
 
Sayfiye’de, 1+1 daireler 256 bin 500 TL'den, 1,5+1 daireler 283 bin 500 TL'den, 2+1 daireler 408 bin TL'den, 2,5+1 daireler 542 bin TL'den, 3+1 daireler 557 bin TL'den başlıyor. Yüzde 5 peşinat kampanyasıyla satışa sunduğumuz Sayfiye’de ayrıca yüzde 1 KDV fırsatı da bulunuyor.
 
Esnek ödeme planlarının oldukça büyük ilgi gördüğü Sayfiye’de ev sahibi olmak isteyenler için farklı ödeme seçeneği sunuldu. Seçeneklerde; flexi ödeme modeliyle peşinat miktarı müşteri tarafından belirlenebilirken, konut sahibi olmak isteyenler kendi gelirlerine ve ödeme tarihlerine göre bütçelendirme yapabiliyor.Teslimde evini satıp taşınmak isteyen, primleriyle yatırım yapmak isteyen ve elindeki mevcut birikimini değerlendirmek isteyenlere özel ödeme planları oluşturuldu.
 
Projede yatırımcının kazancı ne olacak?
 
Projemiz satışa çıktığı ilk günden buyana yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Sayfiye bulunduğu bölgeyekonseptiyle, sosyal donatı alanlarıyla, inşaat kalitesiyle ve Rönesans Konut markasıyla değer katıyor. Sayfiye’den konut sahibi olacaklar avantajlı ödeme planlarıyla kazançlı bir yatırım yapmış olacaklar. Milliyet

Emlak Haberleri

Rönesans Sayfiye Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Avrupalı müteahhitler Türkiye’de toplanacak
  Avrupalı müteahhitler Türkiye’de toplanacak

  Paris'te düzenlenen Avrupa Uluslararası Müteahhitler Birliği (EIC) genel kurulunda mega projelerin finansman sıkıntıları damga vurdu. Avrupalı müteahhitler, herhangi bir otoritenin proje açıklamaya yanaşmadığını belirtti.

 • Kanal İstanbul en çok Arnavutköy ve Başakşehir’i değerlendirdi
  Kanal İstanbul en çok Arnavutköy ve Başakşehir’i değerlendirdi

  Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu olarak faaliyet gösteren endeksa.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, Kanal İstanbul projesinin Küçükçekmece, Başakşehir, Esenyurt ve Arnavutköy ilçelerinin gayrimenkul fiyatlarında değer artışına yol açtığını kaydetti.

 • Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor
  Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

  Dünya’nın ilk lüks konut pazarlama şirketi olan Coldwell Banker, 2013 yılından bu yana Türkiye’de de Profesyonel Lüks Konut Uzmanı ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Ayşe Fügen Arda ile birlikte hizmet veriyor.

 • Hangi Durumlarda İfraz ve Tevhid Yapılmaz?
  Hangi Durumlarda İfraz ve Tevhid Yapılmaz?

  İfraz; imar planı tamamlanmış yerlerde, plan koşullarına uymak şartıyla bir parselin birden fazla parsele dönüştürülmesi işlemidir. Tevhid ise, birden fazla bitişik parselin birleştirilmesi işlemidir.

 • Alt Kiralama Nedir?
  Alt Kiralama Nedir?

  Hangi durumlarda alt kira sözleşmesi yapılabilir? Alt kira ne demektir? Kiralanan taşınmazın kullanım hakkı nasıl devredilir?

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer