|   |  Saykap Mühendislik Firması
Saykap Mühendislik

Saykap Mühendislik

  • Kuruluş Tarihi : 1993

  • Proje Sayısı : 4

Saykap Mühendislik, konut, ofis ve residence projeleri, Saykap Mühendislik hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Saykap Mühendislik ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Saykap Mühendislik Hakkında

Saygın Mühendislik ve Kaplan İnşaat ortaklığı olan Saykap Mühendislik, inşaat sektöründe ve inşaat sektörüyle ilişkili tüm yan sektörlerde, kuruluşundan bu yana kaliteli hizmetin adresi olmayı başarmıştır. Sektörün liderliğini hedefleyen firmamız, buna uygun olarak teknolojisini sürekli yenilemekte; tasarım anlayışında da ‘yeni’ olanı hep göz önünde tutmaktadır.

Dostluk temelinde bir ortaklık anlayışının ürünü olan Saykap Mühendislik, kendi iç huzurunu gerçekleştirdiği inşaat projelerinde, müşterilerine de yansıtabilmenin gururunu taşımaktadır. 20 yılı aşan tecrübesi, yüzlerce aileye; güven ve huzur olarak dönmüştür.

Bundan sonra atacağımız her adıma, gerçekleştireceğimiz her proje, bizim kendimize olan saygımızı korumamız için çok daha özverili olacak; siz müşterilerimizle de her zaman daha güzelini paylaşmanın vesilesi olacaktır.

SAYKAP, inşaatın güven işi olduğunu bilir; O yüzden önce ‘güven’i inşa eder.

Tel: 0232 239 3684
Fax: 
Email: info@saykinmuhendislik.com.tr
Adres: Narlı Mah. Ceren Sok. No: 5/A  İzmir / Narlıdere

Saykap Mühendislik Projeler Haritası

Saykap Mühendislik Projeleri

Saykap Mühendislik Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.