|   | 
SBR inşaat

SBR inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

SBR inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, SBR inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve SBR inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

SBR inşaat Hakkında

SBR İnşaat modern mimari anlayışıyla yatırım değeri yüksek, nitelikli ve konforlu konut projeleriyle siz değerli müşterilerimize geleceğin yaşam alanlarını kurar.
 
SBR İnşaat projelerinde ana çıkış noktası olarak şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlamayı hedefler.

İleri teknolojisini, doğru çözüm ortakları, kaliteli malzeme kullanımı, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi ve bunu sürekli bir yenilikçi anlayışla ileriye taşımayı hedefler.

SBR İnşaat aynı zamanda taşıdığı sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde doğaya, eğitime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmayı hedefler. İşçi sağlığı ve güvenliği konularında maksimum hassasiyetle hareket ederek bu alanda alınması gereken tüm tedbirleri en üst seviyede alır.

 

Misyon

Kalitesi yüksek, kente kimlik katan doğal yaşam alanları üreten, gelişen teknoloji ve mimariyi yakından takip eden, çevreye saygılı, hem kurumsal hem sektörel tüm gelişmeleri yakından izleyen, tüm yasal şartlara uyan, müşteri memnuniyetlerini en üst seviyede karşılamayı kendine temel ilke edinmiş bir firma olarak yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmayı hedefler.

 

Vizyon

Bilgi ve deneyimimizi, kurum kültürümüz, değerlerimiz, güçlü işbirlikçilerimiz, nitelikli insan kaynaklarımız ve yenilikçi anlayışımızla birleştirerek bulunduğumuz sektörde farklılık yaratmak ve bu alanda öncü olmak. 

Tel: 0224 549 0700
Fax: 0224 549 0700
Email: info@sbrinsaat.com.tr
Adres: Bademli Mh. Eski Mudanya Yolu Cd. Almes Villaları No.52 Bademli Bursa / Mudanya

SBR inşaat Projeler Haritası

SBR inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer