|   |   | 

Schneider Electric, ‘Magic Quadrant’ Raporunda Zirvede!

Enerji yönetiminde dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Gartner Inc.'in hazırladığı Magic Quadrant raporunda 'Gelişmiş Dağıtım Yönetimi Sistemleri (ADMS)’ lideri olarak gösterildi...

Schneider Electric, ‘Magic Quadrant’ Raporunda Zirvede!

Bilgi teknolojisi sektöründe rekabet karşılaştırmaları yapan en güvenilir kaynaklardan biri olan Magic Quadrant raporları, pazarlar ve tedarikçilerin yönlerini ve olgunluğunu gösteren derinlemesine analizlerle ve görsellerle sunuyor. Schneider Electric, sektörün olgunluğunu ve pazarın istikrarını yansıtan ilk ADMS Magic Quadrant raporunda lider olarak zirvede yer aldı.

Schneider Electric Enerji İş Birimi Başkan Yardımcısı Frédéric Abbal, "Yeni Magic Quadrant ADMS pazarındaki gelişimi gösteriyor ve müşterilerin şebeke güvenilirliğine yönelik beklentilerini işaret ediyor. Müşterilerimizin iş performanslarını geliştirirken enerjiyi güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir hale getirmek üzere hayata geçirmelerini sağlayan misyonumuzun tanınmasıyla kendimizi Gartner Magic Quadrant'ta bir lider olarak görüyoruz. Yenilikler yapmaya ve normal ve acil operasyonlar sırasında enerji tedarikçilerinin kritik iş süreçlerini destekleyen yeni beceriler sunmaya devam ediyoruz” dedi.

 En yakın rakibinin iki katı işlev bileşeni sağlıyor…

Schneider Electric, Gartner Magic Quadrant'ta Vizyon Bütünlüğü ve Gerçekleştirme Becerisi kategorilerinde en iyi olarak lanse edildi. Bu başarıda, şirketin üretim için en fazla sayıda, yani en yakın rakibinin iki katı ADMS işlevsel bileşeni sağlamış olmasının yanı sıra üçüncü şahıs sistemleriyle birlikte çalışabilirliği, eksiksiz SCADA ve kesinti yönetim sistemi (OMS) işlevlerinin varlığı etkili oldu.

 Schneider Electric ADMS enerji tedarikçilerine güç dağıtım sistemlerinin analizi, işletimi, planlanması ve optimum hale getirilmesinde destek oluyor. Talebi yönetme, dağıtık enerji kaynaklarından faydalanma ve acil yönetim süreçlerini geliştirmeye yönelik proaktif yaklaşımlar sunarak enerji tedarikçilerinin şebeke operasyonlarını optimum hale getirmelerine olanak tanıyor. Enerji tedarikçilerinin şebekelerini güvenli ve verimli bir şekilde yönetmesine ve işletmesine yardımcı olmak için esnek uygulama seçenekleriyle dolu kapsamlı bir platform sunuyor.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer