|   |  Seba inşaat Firması
Seba inşaat

Seba inşaat

 • Kuruluş Tarihi : 1995

 • Proje Sayısı : 13

Seba inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Seba inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Seba inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Seba inşaat Hakkında

SEBA GÜCÜ, 20. YILINDA IŞILDIYOR...
 
Hayata geçirdiği birbirinden değerli projelerle adından söz ettiren Seba İnşaat, 20. yılında; saygı ve hayranlık uyandıran onlarca önemli işe imza atmanın haklı gururunu yaşıyor. Moda Apartmanı ile başlayan serüven bugün İstanbul’da, Bodrum’da binlerce konuta, yüzlerce metrekare ofis alanına, iş merkezine, sinemaya dönüşmüş durumda. Ve bu serüvenin yaratıcıları, Seba İnşaat’ın kurucuları Orhan Keçeli, Engin Keçeli ve Nedim Keçeli, Türkiye ekonomisine katma değer yaratan şirketlerini nice 20 yıllara taşımayı hedefliyor.

VİZYON & HEDEFLER
 
Seba’nın Vizyonu
Sosyal sorumluluklarının bilincinde, çevreye saygılı, kalıcı işler üretir. Amacı, inşaat sektöründe fark yaratıp, artı değer üretecek projelere imza atmaktır. Kentsel yapı ile bütünlük sağlamayan, alt yapısız, risklere açık, kaçak yapılaşmanın olduğu bölgelerde, projeleri ile gecekondulaşmanın önüne geçer. Deprem riskini göz önünde bulundurur ve %100 deprem yönetmeliğine uygun yapılar üretir. Müşteri memnuniyetini esas alır ve teslimat sonrasında da projelerinin arkasındadır.
 
Seba’nın Hedefleri
Güvenilirliği ile kabul görmüş Seba markasının, teknik ve mimarı başarısını, her yeni projede devam ettirmek ve Türk İnşaat Sektörü’ndeki yeniliklerin öncüsü ve geliştiricisi olmaktır. Şehrin merkezinde, yeni, nitelikli, yaşamla iç içe projelere, Seba imzasını atarak, girdiği bölgelerin, çehresini değiştirip yaşam standartlarını da yükseltmeyi amaçlar.

Yönetim Kurulu
 
ORHAN KEÇELİ
Yönetim Kurulu Başkanı
 
1937 Rize, Çayeli doğumlu olan Orhan Keçeli, 1968 – 1980 yılları arasında İstanbul Büyükşehir Meclis Daimi Encümen üyeliği, 1980 – 1987 yılları arasında İSO Yönetim Kurulu üyeliği, 1992 – 1996 yılları arasında İSO Başkan Vekilliği, 1994 – 1998 Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri ve Basın Sözcülüğü ve 1992 yılından beri Rize Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanlığı yapmaktadır.
 
ALİ ENGİN KEÇELİ
Yönetim Kurulu Başkanı
 
1966 İstanbul doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Işık Lisesi’nde, yüksek öğrenimini İTÜ İşletme Mühendisliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. 1984 yılından beri aktif olarak iş hayatında olan, iki çocuk babası A. Engin Keçeli, İNDER İnşaatçılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.
 
K. NEDİM KEÇELİ
Yönetim Kurulu Başkanı
 
1970 İstanbul doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Işık Lisesi’nde, yüksek öğrenemini İstanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi’nde tamamlamıştır. 1988 yılından beri aktif iş hayatında olan, bir çocuk babası K. Nedim Keçeli, Sarıyer Spor Kulübü’nde başkan vekilliği yapmıştır.
 
Yönetim Kurulu Mesajı
Seba Holding A.Ş. 20 yıldır başarısının temelini oluşturan insana ve çevreye saygı, dürüstlük ve şeffaflık, gibi temel değerlerine sadık kalarak genç ve dinamik ekibiyle hizmet verdiği tüm sektörlerde planladığı büyümeyi yakalamıştır.
Bugüne kadar binlerce metrekarenin üzerinde inşaat projesi gerçekleştirmiş olan Seba Grup; bünyesinde bulunan inşaat, turizm, yatırım ve hizmet sektörlerindeki faaliyetleriyle fark yaratmayı hedefleyerek yol almaktadır. Tüm tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve ekibimizden aldığımız güçle, bugün geleceğe daha güvenle bakıyor ve bu çerçevede ülke ekonomisinin büyümesine katkı sağlamayı gelecek yıllarda da sürdürecek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Başarımız, mutluluğunuzda saklı…

Tel: 0212 323 0303
Fax: 0212 323 0300
Email: seba@sebainsaat.com.tr
Adres: İstinye Mah. Darüşşafaka Cad. Seba Center İş Merkezi No.45 Kat:1 İstanbul / Sarıyer

Seba inşaat Projeler Haritası

Seba inşaat Projeleri

Seba inşaat Haberleri

 • Seba Office Boulevard Proje Detayları
  Seba inşaat

  Seba Office Boulevard Proje Detayları

  204 bağımsız bölümden oluşan Seba Office Boulevard yüksek yatırım değeri, orman manzarası ve sosyal olanaklarıyla İstanbul iş yaşamının yeni gözdesi olacak. Türkiye'nin lider bilişim teknolojileri gru...

 • Seba Office Boulevard Fiyat Listesi
  Seba inşaat

  Seba Office Boulevard Fiyat Listesi

  Seba İnşaat ve Index Grup’un Cendere vadisinde inşa edeceği Seba Office Boulevard projesi 24651 m2 alanda 188 ofis olarak hayat bulacak. Proje kapsamında telimler 2017 yılında yapılması planlanıyor. S...

 • Seba Office Boulevard Lansman Tarihi
  Seba inşaat

  Seba Office Boulevard Lansman Tarihi

  Index Grup CEO'su Erol Bilecik ve Seba İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Keçeli'nin ev sahipliğinde Radisson Blu Hotel Şişli'de düzenlenecek olan lansmanda proje detayları paylaşılacak.Program bilgi...

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.