|   |   |  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

Türk Kızılayı, kendisini destekleyen ve 2 milyon TL’nin üzerinde bağışta bulunan markalara minnettarlığını düzenlediği ödül töreniyle göstermeye devam ediyor. Gelenekselleşen ödül töreniyle bağışçılarına plaketin yanı sıra altın ve platin madalya sunan Kızılay’ın bu yılki ödül töreni 11 Haziran Salı günü İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen organizasyonla gerçekleşti. İnşaat sektörünün öncü firmalarından Sefa İnşaat, 2018 yılında Kızılay’a yapmış olduğu bağışlardan dolayı platin madalyaya layık görüldü.

Düzenlenen gecede ödülünü Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin KOCA ve Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem KINIK’ın elinden alan Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa ÖZTÜRK, “Sefa İnşaat olarak Türkiye’de ve dünyadaki yardıma ihtiyacı olan insanlara Türk Kızılay’ı ile ulaşmaya çalışıyoruz. Böylesine güzel bir amaç uğrunda çalıştıkları için Kızılay’a en derin teşekkürlerimi sunmak isterim” dedi.

ÖZTÜRK sözlerine şöyle devam etti, “Sefa İnşaat olarak yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Kızılay, ihtiyacı olan kişilere yardım elinin ulaşması noktasında bizim ve tüm Türkiye’nin en büyük destekçisi. 150 yılı aşkın süredir Kızılay ihtiyaç sahibi ile yardım etmek isteyeni bir araya getiriyor ve her zaman insanların yaralarını sarmaya devam ediyor. Biz de bunu çok iyi biliyoruz ve uzun yılladır bağışlarımızı Kızılay’a yapıyoruz. Sefa İnşaat olarak halkımızdan aldığımız güç ile yardımlarımıza olabildiğince devam etmeye çalışacağız. Geçtiğimiz yıl da yaptığımız bağışlarla ödül almıştık bu yıl yine ödüle layık görüldük. Sefa İnşaat olarak, insanların yüzünde mutluluk olabiliyor ve umutlarını canlandırabiliyorsak bizim için en büyük ödül budur. Bunu başarmamızda vesile olan herkese ve Kızılay yetkililerine canı gönülden teşekkür ederim. Sizlerin de bildiği gibi Kızılay tüm dünyada ülkeler ve toplumların en zor anlarında yanlarında olmaya çalışıyor. Biz de Kızılay vasıtası ile az da olsa her zaman yardıma muhtaç olanların yanında olmaya çalışıyoruz. ”       

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

  • Nef’ten toplam 368 Milyon TL tahvil ödemesi
    Nef’ten toplam 368 Milyon TL tahvil ödemesi

    Toplam konut satış tutarında son 4 senenin lideri olan Nef, 50 Milyon TL tutarındaki tahvilin 8. ve son kupon ödemesini gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.