|   |   |  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

Türk Kızılayı, kendisini destekleyen ve 2 milyon TL’nin üzerinde bağışta bulunan markalara minnettarlığını düzenlediği ödül töreniyle göstermeye devam ediyor. Gelenekselleşen ödül töreniyle bağışçılarına plaketin yanı sıra altın ve platin madalya sunan Kızılay’ın bu yılki ödül töreni 11 Haziran Salı günü İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen organizasyonla gerçekleşti. İnşaat sektörünün öncü firmalarından Sefa İnşaat, 2018 yılında Kızılay’a yapmış olduğu bağışlardan dolayı platin madalyaya layık görüldü.

Düzenlenen gecede ödülünü Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin KOCA ve Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem KINIK’ın elinden alan Sefa İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sefa ÖZTÜRK, “Sefa İnşaat olarak Türkiye’de ve dünyadaki yardıma ihtiyacı olan insanlara Türk Kızılay’ı ile ulaşmaya çalışıyoruz. Böylesine güzel bir amaç uğrunda çalıştıkları için Kızılay’a en derin teşekkürlerimi sunmak isterim” dedi.

ÖZTÜRK sözlerine şöyle devam etti, “Sefa İnşaat olarak yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Kızılay, ihtiyacı olan kişilere yardım elinin ulaşması noktasında bizim ve tüm Türkiye’nin en büyük destekçisi. 150 yılı aşkın süredir Kızılay ihtiyaç sahibi ile yardım etmek isteyeni bir araya getiriyor ve her zaman insanların yaralarını sarmaya devam ediyor. Biz de bunu çok iyi biliyoruz ve uzun yılladır bağışlarımızı Kızılay’a yapıyoruz. Sefa İnşaat olarak halkımızdan aldığımız güç ile yardımlarımıza olabildiğince devam etmeye çalışacağız. Geçtiğimiz yıl da yaptığımız bağışlarla ödül almıştık bu yıl yine ödüle layık görüldük. Sefa İnşaat olarak, insanların yüzünde mutluluk olabiliyor ve umutlarını canlandırabiliyorsak bizim için en büyük ödül budur. Bunu başarmamızda vesile olan herkese ve Kızılay yetkililerine canı gönülden teşekkür ederim. Sizlerin de bildiği gibi Kızılay tüm dünyada ülkeler ve toplumların en zor anlarında yanlarında olmaya çalışıyor. Biz de Kızılay vasıtası ile az da olsa her zaman yardıma muhtaç olanların yanında olmaya çalışıyoruz. ”       

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da
  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

  Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.