|   |  Sefa İnşaat Firması
Sefa İnşaat

Sefa İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1977

  • Proje Sayısı : 6

Sefa İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sefa İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sefa İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sefa İnşaat Hakkında

Sefa İnşaat Proje Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Sefa İnşaat 1977 yılında kurulmuş bir aile şirketi olup kurulduğundan bugüne ülkenin birçok yerinde gayrimenkul yatırım ve taahhütlerinde bulunmuştur. Faaliyet konusu çoğunlukla yap-sat yöntemi ile nezih semtlerde lüks konut üretimi olan şirketimiz ayrıca özel inşaat taahhütleri ve iş merkezleri yapmış ve yapmaya devam etmektedir.
Hızla değişen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarımlar ile ele alan şirketimiz, çağdaş yapılarla sağlıklı kentsel dönüşüme katkıda bulunmakta; profesyonel yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla konusunda markalaşma çabasındadır.
Her taahhüdünü ayrı bir heyecan ve kalite ufkuyla ele alan Sefa İnşaat hep daha iyinin peşinde olarak yapacaklarına odaklanmaktadır.  Bir inşaat firması olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız ortaya konulan yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde standart taşımasına önem vermektedir.
Şirketimiz dürüstlük, müşteri memnuniyeti, süreklilik, yenilik  ve üstün kalite anlayışıyla tüm müşteri ve iş ortakları ile sorunsuz, güvenli ve kazançlı ilişkiler hedeflemektedir.

Tel: 0216 445 1549
Fax: 0216 373 5565
Email: info@sefainsaat.com.tr
Adres: Bağdat Caddesi. Kılıçoğlu Apartmanı. No: 451/8 Kat:3 Suadiye İstanbul / Kadiköy

Sefa İnşaat Projeler Haritası

Sefa İnşaat Projeleri

Sefa İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.