|   |  Seferoğlu İnşaat Firması
Seferoğlu İnşaat

Seferoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1985

  • Proje Sayısı : 1

Seferoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Seferoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Seferoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Seferoğlu İnşaat Hakkında

Hakkımızda
İNŞAAT SEKTÖRÜNDE 30. YIL

1975 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ, 1985 YILINDAN GÜNÜMÜZE İNŞAAT SEKTÖRÜNDE KONUT VE TİCARİ NİTELİKLİ ÇOK SAYIDA PROJE GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. SEFEROĞLU GRUP İNŞAAT LTD. ŞTİ. SÖZ KONUSU PROJELER, GERÇEKLEŞTİRİLDİĞİ BÖLGELERDE KALİTESİ VE İŞLEVSELLİKLERİ İLE ÖN PLANA ÇIKIP KENTSEL GELİŞİME VE DEĞERLERE KATKIDA BULUNARAK İVME SAĞLAMIŞLARDIR. KURUMSAL HİZMET ANLAYIŞI, GELECEĞİ ŞEKİLLENDİREN PROJELERE ATTIĞI İMZA VE KAZANDIĞI MİSYON VE VİZYON İLE YENİ PROJELERE İMZA ATMAKTADIR.


DEĞERLER VE MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ İNSANA VE DOĞAYA SAYGI FELSEFESİNİ TEMEL ALARAK BİREYLERİN YAŞAM KALİTESİNİ VE REFAHINI YÜKSELTMEK, MİMARİ VE TEKNOLOJİDEKİ EN GÜNCEL GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDİP UYGULAYARAK HAYATI KOLAYLAŞTIRAN TASARIMLARA İMZA ATMAK, YATIRIMCILAR İÇİN HER ZAMAN DOĞRU VE GÜVENİLİR YATIRIM FIRSATLARI OLUŞTURMAK, SUNDUĞUMUZ HİZMETİN HER AŞAMASINDA KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ULAŞMAKTIR.


VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ 1985 YILINDAN BU YANA SAHİP OLDUĞUMUZ BİLGİ VE DENEYİMİMİZİ, KURUM KÜLTÜRÜMÜZ, DEĞERLERİMİZ VE MİMARİ GÜCÜMÜZLE BİRLEŞTİREREK, DOĞRU ZAMANDA, DOĞRU YERDE, DOĞRU PROJELERLE VE GÜÇLÜ ADIMLARLA BÜYÜMEK, YATIRIMCILAR İÇİN HER ZAMAN "GARANTİLİ" YATIRIM KANALI OLMAK VE BU SAYEDE GÜVENİLEN VE TERCİH EDİLEN ŞİRKETLER ARASINDA YER ALARAK ÜLKEMİZİN MENFAATİNE HİZMET EDEN PROJELER GELİŞTİRMEKTİR.

Telefon: 0532 267 0789
Telefon: 0533 267 5797
Email: info@seferoglugrup.com
Adres: Konutkent Mah. 3035 Cd. No:68 Çankaya/ANKARA

Seferoğlu İnşaat Projeler Haritası

Seferoğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.