|   |  Şehrin Yapı Firması
Şehrin Yapı

Şehrin Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2012

  • Proje Sayısı : 2

Şehrin Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Şehrin Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şehrin Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şehrin Yapı Hakkında

“Sürdürülebilir Mimari” ve “Sürdürülebilir Şehircilik”

ŞEHRİN YAPI, İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN DENEYİMLİ, GÜVENİLİR VE KÖKLÜ FİRMALARI OLAN ADNAN KILIÇOĞLU İNŞAAT VE KATAL İNŞAAT’IN GÜÇ BİRLİĞİNDE 2012 YILINDA KURULDU.
 
Şehrin Yapı’nın oluşumunda ve yönetiminde öncü rol üstlenen Adnan Kılıçoğlu’nun İnşaat sektöründeki yolculuğu 1969 yılında kurulan aile şirketi olan Kılıçoğlu markası ile İzmir’de başladı. İzmir’de ve çoğunluğu Karşıyaka’da olmak üzere 600′ün üzerinde konut projesi gerçekleştiren Adnan KILIÇOĞLU, bu süreçte kazandığı tüm bilgi ve birikimi; 1999 yılında kurduğu “ADNAN KILIÇOĞLU İNŞAAT” markası altında sektöre aktarmayı sürdürüyor. Şirket kurucusu Adnan Kılıçoğlu, bilgi-birikim ve vizyonunu kurumsal bir çatı altında ailesi ve ortakları ile geleceğe taşımak için tüm gücü ile çalışıyor.
 
İnşaat mühendisi olan eşi Mine KILIÇOĞLU ortaklığı ile güçlü bir mühendislik alt yapısını da kazanan şirket, var olduğu şehirlere sadece “daha konforlu ve estetik yapılar” değil, “sürdürülebilir mimari” ve “sürdürülebilir Şehircilik” felsefesi ile şehrin mimari siluetini zenginleştirmeyi ve “çevreye duyarlı kentler” oluşumuna katkı sağlamayı hedefliyor.
 
Şehrin Yapı’nın ortaklarından olan temelleri 1983 yılında Mustafa Erdem tarafından atılan Katal İnş. ise kuruluşundan bu yana İzmir ve Karşıyaka bölgesinde faaliyet göstermektedir.
Katal İnşaat İzmir’de birçok konut projesinin yansıra ticaret merkezleri, sanayi siteleri ve otel inşaatları yaparak konusunda uzmanlaşmıştır.
 
Müşteri memnuniyeti ve toplam kalite yönetimini temel felsefe olarak benimseyen KATAL İNŞAAT, uzmanlaşmış kadrosu ile alanındaki son teknolojileri izleyerek ve yeni ürünler üreterek bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada en iyi hizmeti sunmaya devam edecek.
 
Alışılmış standartların dışında sunmuş olduğu yenilikçi yaklaşımla yaşam konforunu arttırmayı hedefleyen Şehrin Yapı, İzmir’de fark yaratan önemli projelerle yepyeni yaşam alanları sunmayı hedefliyor. Yüksek kalite anlayışı ile modern mimariyi, güven olgusu etrafında birleştiren Şehrin Yapı sahip olduğu yüksek teknolojiyi, insanların yaşamaktan zevk alacağı, kendilerini özel hissedecekleri projelerle yaşama yansıtmayı hedefliyor…

Tel: 444 4241
Fax: 0232 362 7397
Email: info@sehrinyapi.com
Adres: İslam Kerimov Cad. no:3 B Blok Sunucu Plaza Kat : 14 Ofis : 1401- 1404 Manavkuyu İzmir / Bayraklı

Şehrin Yapı Projeler Haritası

Şehrin Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.