|   |  Şehriyaz Manzara Konut Yapı Kooperatifi Firması
Şehriyaz Manzara Konut Yapı Kooperatifi

Şehriyaz Manzara Konut Yapı Kooperatifi

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Şehriyaz Manzara Konut Yapı Kooperatifi, konut, ofis ve residence projeleri, Şehriyaz Manzara Konut Yapı Kooperatifi hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şehriyaz Manzara Konut Yapı Kooperatifi ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şehriyaz Manzara Konut Yapı Kooperatifi Hakkında

İnsanların temel tüketim ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları geliştiren Şehriyaz Manzara Evleri, Tuzla’da gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.  Çocukların hayal gücünden aldığımız ilhamla, büyüklerin hayallerini gerçek kılmak için yola çıkıyoruz. Tuzla’nın içinde yepyeni ve kusursuz bir yaşam alanı ve tüm detaylarıyla ışık saçan bir proje yapıyoruz. Hayallerinize kavuşmaya hazırsanız Şehriyaz Manzara sizleri bekliyor.

Hayallerinizdeki yaşam alanı burada!

Şehriyaz Manzara, Tuzla’da en büyük yaşam projelerinden biri olarak yükselmeye başlıyor. Çoğunluğu deniz manzaralı 517 konut, ticaret ve alışveriş bölgelerinden oluşan bu proje, Tuzla’ya yeni bir soluk, sizlerin hayatına ise yeni bir konfor anlayışı getiriyor. Şehriyaz Manzara Evleri modern mimari çizgileriyle tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam sunuyor.

Tel: 444 0 906
Fax: 0216 581 4773
Email: h.oguzhan@tuzla.bel.tr
Adres: Evliya Çelebi Mh. Hat Boyu Cd. No:17 34945 İstanbul / Tuzla

Şehriyaz Manzara Konut Yapı Kooperatifi Projeler Haritası

Şehriyaz Manzara Konut Yapı Kooperatifi Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.