|   |  Şekerlisoy Şirketler Topluluğu Firması
Şekerlisoy Şirketler Topluluğu

Şekerlisoy Şirketler Topluluğu

  • Kuruluş Tarihi : 2010

  • Proje Sayısı : 1

Şekerlisoy Şirketler Topluluğu, konut, ofis ve residence projeleri, Şekerlisoy Şirketler Topluluğu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şekerlisoy Şirketler Topluluğu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şekerlisoy Şirketler Topluluğu Hakkında

ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu’nun temelleri Dr. Ali Şekerlisoy’ un 1987 yılında doktorluk yapmaya başladığı şehir olan Elazığ da, Şekerlisoy ailesinin varlığını hala sürdürmekte olan Gül Ecza Deposu ve Sağlık hizmetleri adlı şirketini kurmasıyla atılmıştır. Topluluk hızlı büyüme grafiğiyle Türkiye’nin önde gelen gruplarından biri olmayı başarmış ve 2010 yılında kuru gıda ve alimunyum profil ihracatı yaparak tanıştığı Irak pazarında, 2011 yılında inşaat ve enerji sektörlerinde yaptığı yatırımlar sayesinde kazandığı ivmeyi, topluluğun kurumsallaşma sürecini tamamlayarak stabil büyümeye çevirmiştir.

 

Topluluk; sağlık, inşaat, turizm ve hizmetler, tarım, gayrimenkul ve enerji olmak üzere 6 sektörde faaliyet göstermektedir.

 

ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu faaliyet gösterdiği her sektörde kalıcı olmak ve iz bırakmak üzere yoluna devam etmektedir. Kalıcı olmanın en az yeni atılımlar yapmak kadar önemli olduğu fikrini taşıyan topluluk, kalıcılığı, dinamik ve profesyonel yönetim anlayışı ile kalifiye çalışanların katkılarının yarattığı sinerji neticesinde yakalamıştır. Kurucusunun “hangi işi yapıyorsan yap o an dünyada o işi en iyi yapan kişi ol, en azından olmaya çalış” felsefesi ışığında faaliyet gösterdiği her sektörde en iyi olmayı amaçlamış grup pusulasını müşteri memnuniyeti ve güven ilkeleri olarak benimsemiştir.

 

ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu kısa süre de yakaladığı bu başarısını, daima en iyiyi hedeflemesi ve bu yolda kurucusunun ayak izlerini takip ederek tıpkı bir doktor titizliğiyle ve özeniyle çalışmasına borçludur. Grup bundan sonrada Türkiye’nin ve bölgenin ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde büyüme çalışmalarına devam edecektir. ŞEKERLİSOY Şirketler Topluluğu şimdiye kadarki başarılarından kaynaklanan haklı gururunu tüm çalışanlarıyla paylaşarak, gelecek başarılarını da ülkesine adamaktadır.

Tel: 0424 237 5604

Fax: 0424 237 5608

Email: info@sekerlisoy.com

Adres: Üniversite Mah. Yahya Kemal Cd. Türkmen Sk. No 56/B Elazığ 

Şekerlisoy Şirketler Topluluğu Projeler Haritası

Şekerlisoy Şirketler Topluluğu Projeleri

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.