|   |  Şekkeli inşaat Firması
Şekkeli inşaat

Şekkeli inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Şekkeli inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Şekkeli inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şekkeli inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şekkeli inşaat Hakkında

Hakkımızda

Şekkeli İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. Bölge Ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır. Zor ve bir o kadar da titizlik gerektiren inşaat sektörü, doğru ve kalıcı yatırımlarla hedeflerin gerçek zeminlerde ilerlemesini sağlamaktadır. Rekabetçi piyasa ekonomisinde hep önde olmanın, ayrıntılara verilen önemle özdeş olduğu bir gerçektir. Şekkeli İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. Bölgede bir marka olarak hızlı ve kararlı .büyümesini, temel prensipler ve üretim sonu takip anlayışıyla sağlamaktadır
 
Alanında pek çok projenin altına imza atarken bölge insanına katkı sağlayacak işlerin olması düşüncesi, Şekkeli İnşaat›ın hassas ,.olduğu bir başka konudur. Konut dışında kamu ve özel sektör projelerinde yüklenici olarak çalışan Şekkeli İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti adımlarını ülke markası olma yönünde atmaktadır. Verdiği sürede teslim, kalite ve üretimin ardından gelen müşteri takibi kuralını uygulaması, Şekkeli İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.’yi başarıda hep zirvede tutmaktadır. Kaliteli ürün alımı ve uygulamasının özel tedarikçiler ve uygulayıcılarla yürütülmesi, müşteri memnuniyetini artıran unsurların başında gelmektedir. Temelden çatıya kadar kullanılan kaliteli malzemeler, Şekkeli İnşaat›ın ayrıntıdaki hassasiyeti her çizgide açıkça görülebilmektedir. Bugünden yarına kadar bölgede yapacağı .projelerde Şekkeli İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. farklı marka duruşunu daima gösterecektir.
 
YÖNETİM KURULU BAŞKANI MESAJI
İlkeli, dürüst, disiplinli, bilimin gücüne inanan, üretken ve yenilikçi bir yapı...
 
Şekkeli İnşaat’ı kurarken güçlü ve güvenilir olmayı, her zaman daha yeniyi ve daha iyiyi arayan yaklaşımımızla zirveyi hedefledik. Bu yolda en büyük gücü, 10 yılı aşan istikrarlı bir iş hayatımız ve sağlam altyapımızdan alıyoruz. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. İnsanların barınma ihtiyacını karşılarken, müşteri memnuniyeti ve sadakati kadar, doğaya ve yaşama karşı duyarlılığa da büyük önem veriyor, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin mutluluğunu sürdürülebilir kılmak için çalışıyoruz.
 
Hedeflerimizin daima peşinde, taahhütlerimizin daima arkasındayız. Hedeflerimiz doğrultusunda temas ettiğimiz tüm iş ortaklarımız için katma değer oluşturmayı sürdürürken, en doğru noktalarda en faydalı yatırımları yapmaya devam ediyoruz. Gerek proje sürecinde gerekse sonrasında, ürettiğimiz yaşam alanlarında rahatlık, huzur, güven ve konforun devamı için kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz mutluluk, yepyeni projeler için bize büyük bir güç veriyor.
 
Çevreye ve yaşama saygılı, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini destekleyen yönetim ve iş modelimizle; ‘en iyiyi’ sunmayı, sektöründe, ‘en iyi’ ve ‘en güvenilir’ olmayı hedefliyoruz.
 
Muhammet Kamil ŞEKKELİ
 
Yönetim Kurulu Başkanı
 
STRATEJİMİZ
 
Üretim yöntemlerinde teknoloji.
 
Birim maliyetleri düşürmek ve hızlı üretim sağlayarak ürün teslim süresini azaltma.
Başarıyı sürdürülebilir kılarak gelecek nesle güvenli yapılar bırakabilmek.
Tüm beklentileri karşılayarak, konforlu, modern yaşam alanları tasarlamak.
Topluma, sosyal, kültürel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha sağlıklı toplum ve çevreye ulaşabilmek.
Değişen ekonomi dengeleri, müşteri tercihleri ve piyasa koşullarına hızlı uyum sağlamak.
Üretim yöntemlerinde teknolojik gelişmeleri gözleyerek kapasiteyi arttırmak, birim maliyetleri düşürmek ve hızlı üretim sağlayarak teslim süresini azaltmak.
Tüm çalışan ve müşterilerle sağlam bağlar oluşturabilmek.
Çalışanlarımız için güvenli, adil ve çağdaş bir çalışma ortamı sağlamak.
İnsan haklarına saygılı olmak.
Sözüne sadık, uygun, güvenilir ve kaliteli üretim ile pazar payını arttırmak.
Yeni teknolojilerin takibini yaparak, yapılarımızda uygulanabilir oluşunu sağlamak.
İnsan kaynakları yönetiminde hizmet kalitesine önem vermek.
Müşterilerimize kattığımız değer ve yarattığımız istihdam ile bölge ekonomisine katkı sağlamak.
Yalnızca bir yapı üretim merkezi olmak değil, çevre ve doğayı koruyan, sosyal sorumluluk bilinci taşıyan, dürüst, adil ve modern yaşam alanları inşa etmek.
Teslim bitiminden sonra kabuğuna çekilmeden, sürecin son safhasına kadar müşterilerimizin yanında yer almak.
Kendi bünyemizdeki eğitimlerle deneyimli teknik elemanlar yetiştirerek fayda yaratabilmek. Çalışanlarımızın bilgi ve mesleki deneyim seviyelerini geliştirebilmek.
Müşterilerimize karşı şeffaf olmak ve onlara doğru bilgilendirmeler yapmak.
Yerli tedarik kaynaklarına hak ettiği payı verebilmek.
Çalışanlara adil ve eşit şartlarda fırsatlar tanımak.
Sektör içinde en iyi uygulama örneği ve itibarlı bir marka bilinirliği yaratmak.
 
DEĞERLERİMİZ
 
İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Şekkeli İnşaat olarak, en doğal ihtiyaç olan barınma ihtiyacını modern, çevreye saygılı, konforlu ve zevkli yapılar ile karşılıyoruz. Müşteri memnuniyeti esaslı duruşumuzla tüm beklentileri en doğru şekilde cevaplamaya çalışıyoruz. Yeni yüzyılın mimari tasarım ideallerini yerine getiren yaşam alanları sağlıyoruz. Bunları yaparken aynı zamanda yeni istihdam alanları da yaratarak ekonomiye katkı sağlıyoruz. Değişen ve gelişen teknolojiyi yakından izliyor, akıllı teknoloji ve sağlam yapıları bir araya getirerek güvenli yaşam alanları inşa ediyoruz.
 
İnsan Odaklı Yaklaşım:
 
Şekkeli İnşaat, çalışan memnuniyeti ve bağlılığına önem veren, sosyal sorumluluk çalışmalarını destekleyen, müşterilerinin mutluluğunu esas alan bir vizyona sahiptir.
 
Başarı Odaklı Yaklaşım:
 
İnsana, doğaya ve topluma yarar sağlamaya odaklı bir yaklaşım ve sürekli üretimle, başarıya ulaşmak için çalışıyoruz. Verilen sözleri tutmayı ve güvenirliliği en önemli kriter olarak görüyor, memnuniyet ölçümleme yöntemleriyle; insan-çevre uyumunu da sağlayarak, alınan aksiyonların topluma ve çevreye olan etkisini dikkate alıyoruz. İhtiyaç ve beklentilerin farkındayız.
 
Şeffaflık:
 
Çalışan ve müşterilerimizin her türlü sorununu rahatça paylaşabildiği şeffaf yapımızla; güvenilirlik ve dürüstlüğün her zaman en büyük savunucusuyuz. Sinerji yaratan, çalışanlarla birlikte paylaştıkça büyüyen, öğrenen, öğreten ve çözüm odaklı bir şirketiz.
 
Uzmanlık:
 
Uzmanlığın öneminin bilincinde olan her marka gibi her aşamadaki hizmetlerimizle (satış öncesi, satışta, teslim öncesi, teslim sırası ve teslim sonrasında), sürdürülebilir kalite için uygun yönetim sistemleri, toplam kalite yönetimi ve yönetim modellerini uygulamada, konusunda uzman kişilerle çalışıyoruz. İşini amatör bir ruhla profesyonelce yapmanın en doğru yaklaşım olduğuna inanıyoruz.
 
Yenilikçilik:
 
Modern ve yenilikçi yönetim anlayışımızla, ilke ve yaklaşımlarımızı geliştirdiğimiz her projeye özenli bir şekilde yansıtıyoruz. Yenilikleri sürekli takip ediyor, yeni ürün ve hizmetler geliştiriyor, öneri sistemi ile sürekli iyileştirmeler yapıyoruz. Tüm iş süreçlerimizde teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor, topluma ve çevreye duyarlı teknolojileri bulup uyguluyoruz.

Tel: 0344 223 6600
Fax: 0344 224 0600
Email: info@sekkeliinsaat.com
Adres: Haydarbey Mah. Barbaros Cad.  Asmalı Konak Sitesi B Blok Altı No:14/B 46050 Kahramanmaraş

Şekkeli inşaat Projeler Haritası

Şekkeli inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.