|   |   | 

Seks Arkadaşı Bulan Uygulamaya Büyük Tepki

Uygulamalar hayatımızda önemli bir yer tutuyor. Banka işlemleri,eğlence, iş için kullanılanlar derken şimdide sıra seks arkadaşı bulan uygulamaya geldi…

Seks Arkadaşı Bulan Uygulamaya Büyük Tepki

 Uygulamalar konusunda yapılan araştırmalar gelecek yıllarda uygulama dünyasının çok daha fazla kullanıcı talebi ile karşılaşacağı yönündeyken ilginç bir detay göze çarptı!

BULAŞICI HASTALIKLARIN YAYILMASI ARTTI

Mobil dünyanın hızla gelişmesi dünyanın farklı noktalarındaki kişilerin bile bir dokunuşla iletişim kurabilmesini sağlarken yanında getirdiği birçok faydanın yanında belirli riskler de taşıyor. Binlerce kişi üzerinde yapılan araştırma, kişilerin artık sosyal hayatlarında sağlıklı ilişkiler kurarak yerine uygulama ve sosyal medya üzerinden yeni kişilerle tanışmayı tercih ediyor.

ŞAŞIRTAN İSTATİKLER

Yapılan araştırmada ortaya çıkan oldukça şaşırtıcı istatistikler mobil dünyanın insan hayatındaki yerini bizlere gösterirken araştırmaya katılan kişilerin %34’ü dışarı çıkarak yeni kişilerle tanışmayı ve bir şeyler yaşamayı tercih ederken %36’lık bir kesim de mobil uygulamalarla yeni kişilerle tanışıp ilişki kurmayı tercih ettikleri ve bunu daha güvenli bulduklarını belirtiyor.

İstatistikler mobil uygulamalar ile insan ilişkilerinin geldiği noktayı bizlere gösterirken giderek artan sağlık problemleri ve bulaşıcı hastalıkların bu sağlıksız ilişki kurma yöntemi ile tetiklendiği ve gün geçtikçe bu yönteme başvuran kişi sayısının da arttığını ortaya koyuyor.

Yaşanan tüm bu olaylar ve riskleri konusunda uzmanlar dikkat edilmesi gerektiğini vurgularken bu uygulamalara olan tepki giderek büyüyor.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer