|   |   |  Selenium Ataköy'de son 20 daire için 48 ay 0 faiz fırsatı

Selenium Ataköy'de son 20 daire için 48 ay 0 faiz fırsatı

"Selenium Yaşam" konseptiyle Ataköy'de hayata geçirdiğimiz rezidans projemiz Selenium Ataköy'de yaşam, tüm keyfi ve ayrıcalıklarıyla devam ediyor.

Selenium Ataköy'de son 20 daire için 48 ay 0 faiz fırsatı

 

Selenium Ataköy, Türkiye’nin en önemli projelerinden olan, içerisinde göletlerin, eğlence alanlarının da olacağı yeni ve en önemli turizm merkezlerinden biri olarak konumlanması beklenen yaklaşık 11 milyon metrekarelik Millet Bahçesi projesine de komşu olacak. İstanbul’un sembol projesi olması beklenen Millet Bahçesi projesi ile birlikte 1 milyona yakın turistin bölgeyi ziyaret etmesi beklenmektedir.

Sahilyolu ve E-5'in birleştiği, Dünya Ticaret Merkezi, CNR Fuar Merkezi ve Ataköy Marina'nın çevrelediği bir bölgede, hemen yanı başında metro ve otobüs durakları gibi toplu taşıma imkanları olan bir konumda yer alan ve İstanbul Kültür Üniversitesi’ne komşu Selenium Ataköy%80 doluluk oranına ulaşarak bölgenin en çok tercih edilen projesi konumundadır.

Şimdi, Selenium Ataköy’de kalan son 20 daire için çok özel fırsatlar var !

Kalan son 20 adet daire içinden kendi zevkinize hitap eden daireyi seçip, Aşçıoğlu Finansman Modeli ile "48 ay 0 Faiz" veya "%10 peşinat ve 120 ay için %0,99 faizli banka kredisi" seçenekleri ile "Selenium Yaşam"a merhaba diyebilirsiniz.

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler
Selenium Ataköy Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
  3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

  Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

 • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
  MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

  Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

 • AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU
  AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU

  Artaş İnşaat’ın merakla beklenen projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi, son yıllarda görülmemiş bir ilgiyle satışa sunuldu. Kısa süre önce satışa çıkan projede, konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.