|   |   |  Selenium Retro 9'un açık hava cadde dükkanları ön satışta çıkıyor

Selenium Retro 9'un açık hava cadde dükkanları ön satışta çıkıyor

Aşçıoğlu Grubu, Selenium Retro 9 Açık Hava Cadde Dükkanlarını 20 Ekim Cumartesi ön satışa sunuyor…

Selenium Retro 9'un açık hava cadde dükkanları ön satışta çıkıyor

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu; İstanbul Ataköy’de yer alan ve Haziran 2019’da, bu bölgedeki 3. Selenium imzasıyla teslim edeceği Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanlarını ön satışa sunuyor. Ataköy E-5’in üzerinde yaya ve araç trafiğinin yoğunluğu ile dikkat çeken proje arazisi, ayrıca 11 milyon m² arazi üzerinde hayata geçecek olan Millet Bahçesi'ne komşu konumu ile ön plana çıkıyor. Aşçıoğlu tarafından yakın bölgede teslimleri gerçekleştirilen Selenium Retro ve Selenium Ataköy projelerinde ise %80 doluluk oranı ile ayrıcalıklı yaşam devam ederken bölgenin ihtiyacı olan açık hava cadde dükkanları alışveriş deneyimi için Selenium Retro 9 doğru adres olacak.

Ataköy E-5’in üzerinde Benzersiz Tabela Değeri

Aylık 4.5 milyondan fazla araç geçişi ile tabela değeri de oldukça yüksek olan Selenium    Retro 9 açık hava cadde dükkanlarına yürüme mesafesinde 4.000’den fazla konut ve ofis bulunuyor. 10.000 öğrenci kontenjanına sahip Kültür Üniversitesi’nin hemen yanında bulunan projede 150 öğrenci ve çalışan kapasiteli AYJET Uçuş Okulu ile 250 öğrenci ve çalışan kapasiteli THY Havak Anaokulu da yer alıyor.

İnşaatı devam eden ve her gün 1.500 kişinin gelmesi planlanan Uluslararası Gençlik Merkezi’ne 50 metre mesafede bulunan ve  Forbes tarafından açıklanan araştırmada bölgesinin en yüksek getiri potansiyeline sahip projesi seçilen Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanlarında geniş açık alan tahsis kullanımına sahip 177 m2 ile 1067 m2 arası büyüklükte ve 6 metreye varan yüksekliğinde dükkan/mağazalar bulunuyor..

Metrobüs durağına 60 metre, metro istasyonuna ise 430 metre mesafede ve arka cephesi de yeni açılan Ataköy yolu üzerinde yer alan Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanları sınırlı sayıdaki adedi ile dikkat çekiyor. 20 Ekim cumartesi günü ön satışa çıkacak Selenium Retro 9 açık hava cadde dükkanları için banka kredisiz 36 ay 0 faiz ödeme planı da sunuluyor.

Emlak Haberleri

Etiketler
Selenium Retro 9 Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
  3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

  Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

 • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
  MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

  Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

 • AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU
  AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU

  Artaş İnşaat’ın merakla beklenen projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi, son yıllarda görülmemiş bir ilgiyle satışa sunuldu. Kısa süre önce satışa çıkan projede, konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.