|   |   |  Selenium Retro Ataköy'de son 8 ofis şimdi %10 KDV indirimi avantajıyla

Selenium Retro Ataköy'de son 8 ofis şimdi %10 KDV indirimi avantajıyla

Geçtiğimiz hafta yapılan bir düzenleme ile, Ekim 2018’e kadar, ticari vasıflı gayrimenkullerin ilk tesliminde uygulanan KDV oranı %18’den % 8’e düşürüldü.

Selenium Retro Ataköy'de son 8 ofis şimdi %10 KDV indirimi avantajıyla

 

Ataköy’de hayata geçirdiğimiz ve yaşamın başladığı Selenium Retro projemizde kalanson 8 adet Ofis için ilgili KDV düzenlemesi uygulanabilmektedir.

Ataköy’de Atatürk Havalimanı'nın hemen yanında, Sahil yolu ve E-5'in birleştiği, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi ve Ataköy Marina'nın çevrelediği bir lokasyonda yükselen Selenium Retro Projemizde Hemen Teslim Ofisler şimdi %10 indirimli.

Büyüklükleri 87 m² ile 240 m² arasında değişen son 8 Ofis, 1 Milyon TL’den başlayan fiyatlar ve %8 KDV avantajı ile bugün alın, hemen taşının.

 

 

 

Emlak Haberleri

Etiketler
Selenium Retro Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor
  3S Kale Holding, Topkapı’da ‘TOPAZ’ çağını başlatıyor

  Milyonlarca insanın önünden gelip geçtiği, İstanbul’un en değerli eserlerine bugüne kadar ev sahipliği yapmış Topkapı’da yükselecek olan TOPAZ Residence, şehrin siluetine saygılı 13 katlı iki rezidans bloğu ve bu blokları birbirine bağlayan 3.780 m2 paylaşımlı ofis alanından oluşuyor.

 • MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR
  MERKEZ ANKARA’DA OFİS ETABI SATIŞA ÇIKIYOR

  Emlak Konut güvencesi ve Pasifik vizyonuyla Ankara’nın gerçek merkezinde inşa edilen tek parselde Türkiye’nin en büyük karma yaşam projesi Merkez Ankara’nın ticari ofis blokları lansman avantajlarıyla satışa çıkıyor

 • AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU
  AVRUPA KONUTLARI ÇAMLIVADİ GÖRÜLMEMİŞ BİR İLGİYLE SATIŞA SUNULDU

  Artaş İnşaat’ın merakla beklenen projesi Avrupa Konutları Çamlıvadi, son yıllarda görülmemiş bir ilgiyle satışa sunuldu. Kısa süre önce satışa çıkan projede, konut alıcılarının oluşturduğu yoğun ilgi nedeniyle satış ofisi fazla mesai yaparak müşterileri kabul etti.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.