|   |  Selka NSK İnşaat Firması
Selka NSK İnşaat

Selka NSK İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 0

Selka NSK İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Selka NSK İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Selka NSK İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Selka NSK İnşaat Hakkında

Tasarım değeri yüksek projeler gerçekleştirmeyi amaçlayan SELKA NSK, kent kültürünü ve kişiliğini yansıtan uygulamalarıyla hem yatırım değeri taşıyan, hem de çevresine değer katan yapılar üretmeyi ve insan odaklı anlayışını iç mimariye yansıtmayı hedef olarak belirlemiş, marka değerlerini böyle oluşturmuştur. 

Bu çerçevede SELKA NSK marka değerlerini faaliyet gösterdiği sektörlerde, birlikte çalıştığı müşterilerine ve iş ortaklarına yaptığı katkılarla birlikte, koruyarak, geliştirerek ve yeniden yaratarak topluma sunduğu değerlerin bütünü olarak görmektedir. 

SELKA NSK projeleriyle şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlar. Çağın mimari gereklerini yerine getirerek, toplum değerlerine uygun yaşam alanları üretir. Yaşam standartlarının iyileştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamak için ileri teknolojiyi, doğru çözüm ortaklarını, kaliteli malzeme kullanımını, titiz mimarlık ve mühendislik hizmetlerini aynı potada eriterek, tüm projelerine uygular.

Tel: 0216 360 0626
Fax: 0216 360 0627
Email: info@selkansk.com
Adres: Caddebostan Mahallesi  Bağdat Caddesi  No: 254/8 İstanbul / Kadiköy

Selka NSK İnşaat Projeler Haritası

Selka NSK İnşaat Projeleri

Selka NSK İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.