|   |  Semerkand Yapı Firması
Semerkand Yapı

Semerkand Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 12

Semerkand Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Semerkand Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Semerkand Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Semerkand Yapı Hakkında

SEMERKAND YAPI

Modern inşaat teknikleri, üst kalitede malzeme ve üstün vasıflı işgücü kullanarak projelendirdiği arazileri profesyonel ve ince düşünülmüş imarıyla yeni yaşam alanlarına dönüştüren Semerkand Yapı, müşterilerinin değişen yaşam anlayışlarıyla ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyip, insanlara daha rahat ve çağdaş biçimde yaşayabilecekleri ortamlar sunan konut projeleri gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

Semerkand Yapı, yeşil alanları, sosyal tesisleri ve altyapısı ile bir bütün olarak projelendirdiği konutların sadece kendi alanlarıyla kalmayıp, yakın çevresinde de yaşam kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmaktadır. Doğal çevreye zarar vermeden oluşturulan konutlar, şehrin bunaltıcı havasından ve gürültüsünden uzaklaşıp soluk alacak bir alan arayanlar için mükemmel bir çözüm oluşturmaktadır.

En gelişmiş teknolojiyi ve öz sermayesini kullanarak Semerkand Yapı, daha iyi bir yaşam felsefesiyle konut geliştirme alanında rekabetin yoğun olduğu bir pazarın lider firması olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kalite Politikamız

 

 

Tüm iş süreçlerimiz ve kurumsal anlayışımız çerçevesinde, iç ve dış müşteri memnuniyetini hedef alarak tedarikçi ve alt yüklenicilerimizle ilişkilerimizi geliştirerek ve bu doğrultuda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak kalite politikamızdır.Semerkand Yapı gerçekleştirdiği projelerle her sosyal sınıftan insanlara satın alabilecekleri, bütçelerinin tam karşılığı güvenli, huzurlu yaşam alanları sunmuş, kendi olanaklarıyla gerçekleştirdiği altyapı yatırımlarıyla da bšlge gelişimine katkıda bulunmuştur.
 

 

 

Tel: 0212 672 1330
Fax: 0212 672 0700
Email: info@semerkandyapi.com.tr
Adres: Süleyman Demirel Caddesi. Kemal Sunal Sokak. No:3 Esenkent İstanbul / Esenyurt

Semerkand Yapı Projeler Haritası

Semerkand Yapı Projeleri

Semerkand Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.