|   | 
Sender İnşaat

Sender İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2014

  • Proje Sayısı : 2

Sender İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Sender İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Sender İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sender İnşaat Hakkında

HAKKIMIZDA

 

2014 yılında Sender İnşaat temelini kalite, güven ve vizyon üreterek sektöre yön vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren değişmeyen ilkesi her zaman öncü projelere imza atmak ve kendisine misyon edindiği ‘ İLKLERİN MİMARI ‘ olma düşüncesini sürekli geliştirmektir. Profesyonel ve yaygın ekip anlayışı ile başladığı projeleri taahhüt ettiği tarihe kadar her aşamasında paylaşarak hem kalitesini hem de sektörde yarattığı yeniliklerle sektörüne yön vermiştir.

 

930 m2 kapalı alan projesi olan Prestij Plaza ile ilk ultra lüx ofisler ve mağazadan oluşan projesini 8 ay gibi kısa bir zamanda tamamlayarak Tekirdağ bölgesinde bir çok oluşumun öncüsü olmuştur. Proje adından çok söz ettirmiş ve teslim ettiği müşterilerinden yoğun övgüler almıştır.

 

2015 yılında şirketin öz sermayesi ile alınan 760 m2 arsa üzerine inşa edilmeye başlanan Sender Plaza projesi faaliyete geçmiştir. Sektöründe yine öncü olarak 30 Ultra lüks ofisten oluşan binamız ‘’ AKILLI BİNA ‘’ teknolojisi ile donatılarak üst düzey ve en son inşaat mimarisi tekniklerini gözler önüne sermiştir. 2.750.000 TL maliyeti olan projemiz 2016 mayıs ayında teslim edilmiş olup , projenin bitim süresi 8 aydır.

 

2016 yılının Mart ayında yine bir ilke imza atacak proje için çalışmalar başlatılmıştır. 1590 m2 arsa şirketin 2.000.000 Tl öz sermayesi ile alınarak yeni bir proje olan The Savoy Rezidence başlatılmıştır. Haziran 2016 ayında tüm detayları açıklanarak başlayacak olan projemiz 48 Ultra Lüks daireden oluşacak ve ortalama maliyeti 6.500.000 TL olacaktır. İlklerin Mimarı olan firmamız Trakya ve Tekirdağ’daki ilk rezidance projesini gerçekleştirecek olmaktan gurur duymaktadır. Proje iç detayları olarak planlanan oluşumlar ; yüzme havuzu, fitness center, Sauna, Cep sineması, Consiege hizmetleri, Resepsiyon, Lobi, Mini Golf Sahası, Botanik Bahçe, 7/24 kameralı güvenlik sistemleri, kuru temizleme ve daire içi temizlik hizmeti, çatı terasında bar ve jakuzi, terasta güneşlenme alanı içermektedir. The Savoy Rezidence ismindeki projemiz akıllı ev teknolojisiyle donatılacak olup, barok iç ve dış mimarisiyle Trakya’nın alanındaki ilk ve tek projesidir.

DEĞİŞMEZ İLKELERİMİZ

 

ÇEVRE MİZANPAJI

Her projemizde mutlaka çevreye ve doğaya katkı olarak yeşil alanlar planlarız ve bunların gelişmesi için öncü oluruz..

 

SATIŞ SONRASI DESTEK

Satış yaptığımız her bir inşaatımızla daha sonrada ilgilenerek ulaşılabilecek en yüksek memnuniyeti sağlarız.

 

İŞ ZAMANLAMASI

Mevcut olan işler belirli bir zamanda ve termin süresince planlı bir şekilde organize edilir.

NELER YAPIYORUZ?

 

Tasarladığımız her alanda fark yaratıyoruz. Yönetim kadromuz ve profesyonel ekibimizle her zaman en iyisini nasıl üretiriz toplantıları ve proje çalışmaları ile alanımızda en iyi ve en yüksek teknolojiye sahip olmak için sürekli çalışıyoruz.

 

NEDEN DETAYLAR?

 

Bizim için ayrıntılar ve teknik detaylar çok önemlidir. Kusursuz bir mühendislik ve kusursuz bir iş teslim etme arzusu her zaman bizi tetikleyen unsurların başında gelmektedir.

 

MİSYONUMUZ

 

Tüm çalışmalarımızı çağdaş, modern ve teknolojik olanaklarla donatarak sunmak.

 

Modernlik

Mimari Mükemmellik

Yüksek Teknoloji kullanımı

Gelecek Nesillere Modern eserler bırakmak

 

VİZYONUMUZ

 

”İlklerin mimarı” olma  felsefemizi, kalite çizgimizden ödün vermeden projelerimizi hayata geçirmek..

 

Çağdaş Tasarımlar

Sektörün yenilikçi bakışı

Girişimcilik Ruhu

Verimlilik ve kalite

 

GELECEK HEDEFİ

 

İklerin mimarı olarak gelecek dönemlerde de en iyiyi tasarlayarak geleceğin mimarı olmak en büyük önceliklerimizden biridir.

 

Çağın ötesinde yapılaşma

Profesyonellerle kadroyu sürekli güçlendirme

Mutlak kaliteyi üst düzeyde tutma

Nesillerce konuşulacak binalar inşa etme

Kısa Tarihçe


2014 . KURULUŞ AŞAMASI

Yönetim Kurulu Başkanımız Senahi Dereli öncülüğünde firmamız sektörün öncüsü olmak amacıyla kuruldu.

 

2014 . PRESTİJ PLAZA PROJESİ HAYATA GEÇTİ

Prestij Plaza ile ilk ultra lüx ofisler ve mağazadan oluşan projesini 8 ay gibi kısa bir zamanda tamamlayarak Tekirdağ bölgesinde bir çok oluşumun öncüsü olduk.

 

2015. SENDER PLAZA

Sektöründe yine öncü olarak 30 Ultra lüks ofisten oluşan binamız ‘’ AKILLI BİNA ‘’ teknolojisi ile donatılarak üst düzey ve en son inşaat mimarisi tekniklerini gözler önüne sermiştir.

 

2016 . THE SAVOY REZİDANCE

İlklerin Mimarı olan firmamız Tekirdağ’daki ilk rezidance projesini gerçekleştirecek olmaktan gurur duymaktadır. Proje iç detayları olarak planlanan oluşumlar ; yüzme havuzu, fitness center, Sauna, Cep sineması, Consiege hizmetleri, Resepsiyon, Lobi, Mini Golf Sahası, Botanik Bahçe, 7/24 kameralı güvenlik sistemleri içermektedir. The Savoy Rezidance ismindeki projemiz akıllı ev teknolojisiyle donatılacak olup, barok iç ve dış mimarisiyle Trakya’nın alanındaki ilk ve tek projesidir.

Tel: 0282 260 2720

Fax: 0282 260 2722

Email: bilgi@senderinsaat.com

Adres: Ertuğrul mah. H.Pehlivan Cad. No: 4/3 Tekirdağ

Sender İnşaat Projeler Haritası

Sender İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer