|   |  Şener İnşaat Firması
Şener İnşaat

Şener İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 2

Şener İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Şener İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şener İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şener İnşaat Hakkında

1987 yılında kurulmuş ve bu güne kadar birçok projeyi (Mesken, Konut, Villa, Residence, Depo, Fabrika, Sanayi, Şahıs ve Site Yönetimleri, Resmi Kurumlar, Belediyeler, Özel Kuruluşlar, Toplu Konutlar, İnşaat Firmaları Alt Yüklenici Hizmetleri) ana ve alt yüklenici olarak başarıyla tamamlamıştır. 

Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi, ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.

Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.

Tel: 0282 261 6300
Fax: 0282 261 6301
Email: info@senerlife.com
Adres: Gündoğdu Mahallesi 279. Sokak 3/1-2 Süleymanpaşa Tekirdağ

Şener İnşaat Projeler Haritası

Şener İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.